Doma poprvé poraženi

10.10.2010 - 15:30

KDY: neděle 10.10 od 14ti hodin
Na hřišti v Černilově
ZÁPAS: FK Černilov- Nový HK 0:4 (0:1)
Rozhodčí: Šlezinger
Diváků : 40
Sestava: Kollátor - Pražienka,Hlaváč,Krištof (30.Jak. Žaba), Lamla - Dolejší (36.Dědek) Kundrt,Obzina, Kadlec - Šmied, L.Ličman (22 Flégl a 62. Bednář)

Branky: x

Nový Hradec se ukázal jako bojovný tým. K tomu aby se jednalo o vyrovnaný zápas chyběly domácím tři věci. Produktivita v útoku, nahrávky po zemi a úspěšné souboje o odražené míče. Černilov sice nebyl pod tlakem, měl i mírnou převahu, ale střelecké pokusy Dolejšího nebo Šmieda připraveného brankáře nepřekvapili.První branka padla po 14-ti minutách. Hosté rychle rozehráli přímý kop na který nikdo nestačil reagovat. Naděje na vyrovnání zhasla po třech minutách druhé půle, když přímý kop tečoval obránce ve zdi a Kollátor byl bezmocný. Krátce po té ležel na zemi faulovaný Obzina, rozhodčí hru nepřerušil a Nový Hradec zvýšil. Útočných pokusů moc k vidění nebylo. Obzina hlavičkoval nad, Kundrt si připsal dvě střely, ale jen jedna trefila bránu a bohužel i brankáře. Nový Hradec přidal ještě jednu branku a zaslouženě si z Černilova, letos jako první tým, odváží tři body.