FK Černilov- TJ Slovan Broumov 1:1 (0:1) 2:3 na penalty

9.kolo 1.A třídy - Neděle 7. října od 16 hodin * tráva v Černilově

Branky: 3.min 0:153.min vlastní 1:1

Sudí: Šiling  ŽK: 1:2 (Roubal) ČK: Daněk   70 diváků

Sestava: Voltr - Schwarzer, V.Hrubý, Urban, Daněk - Mich.Šmied (77.Mikunda),Hušek,Štěnička (46.Svatoň), Matoušek, J.Hrubý (62.Roubal) - Markovič

S Broumovem se nám vloni příliš nedařilo a v zápase týmů se spodku tabulky jsme ani dnes nevyválčili výhru. Broumov vstoupil aktivně, po úspěšném vzdušném souboji poslal míč dopředu, první pokus do odkryté branky ještě skončil na brankové konstrukci, ale dorážka hlavou znamenala nepříjemnost pro další minuty, kdy jsme museli bojovat o smazání nepříznivého náskoku Slovanu. Po rohu J.Hrubý hlavičkoval mimo. Hušek páll vedle. Celkem se dařila kombinace, ale bez zakončení. Dvě Šmiedovi střely brankáře protáhly, ale zároveň byly jedniným pokusem mezi tři tyče v první půli. Hosté pálili těsně vedle a po rychlé akci byl dvakrát v plné pohotovosti Voltr. Hned po změně stran střílel Hušek, ale doprostřed. V 53.minutě přišel centr z leva a obrana tísněná J.Hrubým si dala vlastní branku. Následně přišel zřejmě faul na Hrubého ve vápně, ale bez odpískání. 65.min: Matouškův přímák gólmanovi vypadl, ale na dorážku jsme doběhli pozdě. Tím naše útočení prakticky skončilo. Broumov jsme sice stále do ničemu nebezpečnému nepouštěli, přidali jsme na důrazu, na druhou stranu jsme se přesto museli obávat o výsledek, protože Daňkovi utekl hráč a musel nedovoleně zatáhnout za záchrannou brzdu. Šest minut do konce a soupeř měl během tohoto oslabení tři nebezpečné standartky. O dvou bodech pro hosty v následném rozstřelu rozhodl poměr 2:3 (za nás proměnil Markovič a Roubal v první dvou sériích, neuspěl Hušek, Urban a V.Hrubý).