Dorost - starší: mistrovský zápas v Dohalicích, výhra 2:0

KDY: čtvrtek 28.10.2010

KDE: Na hřišti Sokola Dohalice

ZÁPAS: Sokol Dohalice - FK Černilov 0:2 (0:1)

BRANKY: Zelenka Tomáš 2

V prvním poločase jsme působili ospalým dojmem. Chyběla nám dostatečná aktivita a bojovnost. Zlepšení nastalo po první brance v síti soupeře. Tomáš Zelenka prošel velkým vápnem a zavěsil.  Neměli jsme v první půli očekávanou převahu, ale byli jsme více nebezpeční před brankou. Šance Kuby Miklošina, Ondry Kohouta a Patrika Čapka opravdu volaly po gólu. Soupeř hrozil především po levé straně.

V druhé půli jsme se výrazně zlepšili. Hráli jsme více kombinačně a bylo to znát. Druhý gólový moment padl po rozehrané standardní situaci a následném centru. Tomáš Zelenka byl opět ten, který poslal míč do sítě. O několik minut později byl v pokutovém území faulován Kuba Miklošin. Exekuce této standardní situace se ujal sám faulovaný, ale neuspěl. Střelu pod břevno dokázal brankář domácím vytěsnit.  Vynikající start do utkání měl hned po svém střídání Michal Schmied ze žáků. Při prvním dotyku s míčem se dostal slibné šance, ale gólman jeho střelu vyrazil na roh. Ani jedno mužstvo se již z gólu neradovalo a tak zápas skončil naší výhrou 2:0.

Kuba Hodek dokazuje každým utkáním, jak velkou oporou pro naše mužstvo je. Potřetí za sebou udržel čisté konto. Dnes jsme nepodali výkon, za který bychom se mohli chválit. Věřím, že na domácím hřišti v posledním podzimním utkání se budeme prezentovat lepší výkonem.  Děkuji za dopravu hráčů, napsaní zápisu a výkon funkce asistenta rozhodčího a Michalovi Schmiedovi za hráčskou výpomoc.