Dorost - starší: Mistrovský zápas v Malšovicích, výhra 5:1

KDY: sobota 25.9.2010
KDE: Na hřišti v Malšovicích
ZÁPAS: Sokol Malšovice - FK Černilov 1:5 (0:1)

BRANKY: Bouchal Adam 2, Kekelák Lukáš 2, Špriňar Jakub

V sobotu jsme cestovali na půdu Malšovic. Tento celek je na prvním místě tabulky a dokázal v prvním kole soutěže porazit rezervu Olympie HK.  Pro zranění nám chyběli Ondra Králík, Ondra Kohout, Martin Daniš a kvůli startu za A muže Honza Filip. Začátek zápasu byl vyrovnaný. Postupem času se náš výkon zlepšoval a soupeře jsme čím dál více přehrávali. Vytvořili jsme si několik vyložených šancí. Bohužel brankové příležitosti jsme nedokázali využít až jednu.  Míč za záda malšovického brankáře do sítě poslal Adam Bouchal a tudíž se šlo do kabin za stavu 1:0 pro nás.

Na začátku druhé půle měl opět přesnou mušku Adam Bouchal a zvýšil náš náskok. Od této chvíle bylo prakticky na hřišti jedno mužstvo a skóre začalo narůstat. Dvě branky přidal Lukáš Kekelák a jednu z velké dálky Jakub Špriňar.  Po „Špríňově“ střele se musel gólman domácích červenat. Malšovice stačily pouze zkorigovat konečný výsledek na 1:5.  První zápas v našem dresu po návratu odchytal Jakub Hodek. Své kvality v tomto utkání ukázal.

S výkonem jsem spokojen. Hra především v druhém poločase snesla přísnější měřítko. Soupeře jsme převyšovali bojovností, nasazením a fotbalovostí. Nelze vyzdvihnout jednotlivce, hráli jsme velice kolektivně. Nesmíme však usnout na vavřínech a na tento výkon musíme navázat i v dalších utkáních.