Důležitá výhra s Vrchlabím

FK Černilov - FC Vrchlabí  2:1 (1:1)

11.kolo VOTROK krajského přeboru - Neděle 20.října od 15:30 hodin * tráva v Černilově

Branky:  11.min 0:1 * 40.min Markovič z pen. 1:1 * 55.min J.Hrubý 2:1  

Sudí: Matula ŽK: 0:1  *  80 diváků

Sestava: Šebesta - Charous, V.Hrubý, Urban, Daněk - Šmied, Svatoň,Matoušek, Hušek (78.Štěnička), J.Hrubý (89.Roubal) - Markovič (63. Schwarzer)

Po sérii proher už bylo potřeba vyhrát, ale Vrchlabí se prezentovalo od začátku důraznou sebevědomou útočnou hrou a v 11.min překombinovalo obranu Černilova. Ten se ke své hře dostal až po půlhodině hry, nejprve Šmiedovou střelou mimo. Následně J.Hrubý hlavičkoval vedle. K vidění bylo plnou soubojů Vrchlabí bylo důrazné, ale kromě gólu si žádnou větší šanci nevytvořilo. V 39.min Šmied poslal míč do vápna a po souboji J,.Hrubého s brankářem odpískal sudí penaltu, kterou Markovič proměnil a srovnal. I druhý poločas bylo Vrchlabí častěji na míči, ale vyložených šancí bylo minimum. Spíš na straně Černilova. Centr Markoviče před
bránu nikdo nezužitkoval, v 55.min Charous vyslal Markoviče, jehož lob skončil jen na tyči, ale dobíhající Hrubý- i když se ocitl na zemi - stihnul vstát a míč dostat za brankovou čáru. Hosté ovládali hru, ale nakopávali a kromě jedné střely si žádnou šanci nevytvořili. Na obou stranách se objevila ještě jen jedna střela mimo, Černilov zodpovědnou obranou výhru pohlídal.