Dvojzápas: Přípravka i mladší elévové s Jaroměří

SRAZ: 9:30 v kabinách, klasicky před tréninkem
NOMINACE elévové: všichni
NOMINACE přípravka: na tréninku

V sobotu si dáme paralelní přáteláček s Jaroměří.
Mladší elévové budou ladit formu před prvním mistrovským turnajem a přípravka si vyzkouší opravdový zápas se svými vrstevníky.

Jak to probíhalo u ml. elévů:

Krásné počasi si všichni hezky užili. Byly ideální podmínky a perfektně jsme si zahráli. Soupeř hraje s mladšími hráči, takže jsme opět měli velkou převahu, kterou občas vyšperkovaly i výborné kombinace. Dneska pochvala všem.
Je fakt, že na gól se hrozně nadřeme, na koncovce musíme zapracovat.
Góly: Flégl 2x, Horák 2x, Jukl, Přichystal

Jak to probíhalo u přípravky:

Stále nemáme vyřešený post brankáře, opět tedy vypomohl Kuba Hovorka (po celý zápas téměř bez práce). Další posilou byl Míša Dolejší. Ale i borci z přípravky a s nimi Náťa Rejnková zahráli výborně. Nemůžu chválit jednotlivce, protože  jsme nastoupili jako tým a jako tým jsem vyhráli pravděpodobně 4 : 1 (výsledek není až tak důležitý - góly David Jaroš 2, Tomáš Drešer a Matěj Urban). A kdo se na vítězství podílel:

Jakub Hovorka - Jan Lankaš, Vojtěch Hovorka, Matěj Urban, Michal Hovorka, Natálie Rejnková, Dominik Honeš, Michal Dolejší, David Jaroš, Tomáš Drešer