Elévové: Letní soustředěni na Horalce [3.7. - 10.7.], aktualizováno 1.7. v 9:19

03.07.2010 - 12:30
10.07.2010 - 12:30

Opět chystáme tradiční soustředění. Tentokrát naposledy na Horalce. Na příští rok už změníme prostředí a pojedeme na Pecku do zbrusu nového sportovního areálu.

O čem to je: Jednak je to odměna pro kluky za výbornou práci v sezoně a zároveň i příprava na podzim. Napilujeme, na co nebyl v sezoně čas, utužíme kolektiv, ale taky se hodně pobavíme.
Kdy: Druhý týden v červenci - od soboty 3.7. do soboty 10.7.
Kde: Sněžné v Orlických horách, chata Horalka
Cena: stejná jako vloni 1.800,- zahrnuje ubytování, plnou penzi, pitný režim a výlety
Přihlášky: u svých oblíbených trenérů. Během června bychom pak vybrali peníze.
Další informace: Máme rezervováno 40 míst, to je bohatě s rezervou pro všechny hráče, trenéry a doprovod. Nečekejte nějaký drsný drill, zaměření bude na fotbalové dovednosti a komplexní rozvoj celého těla převážně formou soutěží. Nebudeme jen na hřišti, ale i na výletech, v bazénu atd.

Ještě více: na adrese www.chatahoralka.cz

Co se děje:
Realizační tým ladí jídelníček, odměny, dolaďuje program. Do středy bychom chtěli sem dát podrobný plán co s sebou a další podrobnosti.
Odjezd plánujeme na sobotu 15:30 od kabin (doprava vlastní).
Ukončení soustředění bude hned po snídani v sobotu 10.7.
btw: odhlásili se nám někteří účastníci, takže ještě máme volná místa

Jaký bude program :

samozřejmě se budeme přizpůsobovat počasí, ale pro představu, zhruba:
7:30 - budíček, rozcvička
8:30 - snídaně, hygena, úklid
9:30 - akce 1 (výlet, soutěže, tréninková jednotka)
13:00 - oběd
13:30 - polední klid
14:30 - akce 2 (bazén, soutěže, tréninková jednotka)
15:30 - fotbalový trénink
18:30 - věčeře, volno
20:00 - večerní program (sledování fotbalu, békání u kytary, diskoška, promítání)
22:00 - večerka

Co nezapomenout [ještě jednou, pro jistotu]:
kromě standardního oblečení i věci na trénink ven (kopačky, chrániče - komplet vybavení i na zápas, možná proběhne i nějaký přátelák), věci na trénink do tělocvičny [hlavně sálovky, ale počasí sna máme objednané dobré], vybavení na výlet [i pro případ horšího počasí + batůžek a lahev na pití], pokrývku hlavy aka čepici, plavky a osušku na koupání, pro jistotu opalovací krém, ručník, vybavení na denní hygienu, na spaní raději teplejší pyžamo, přezůvky do chaty, zpěvník "Já, písnička" (tentokrát máme i zdatného kytaristu), pálku na pinčes, léky pokud nějaké berete, pro jistotu i repelent, případně nějakou oblíbenou hru [Viktor si bere např. sbírku Pokemonů] nebu knižku, kopii zdravotní průkazky
peníze a mobil - není nutné [ale to už necháváme na vás], v ceně je plná penze s pitným režimem i výlety, sladkostí berem dost jako ceny do souteží a turnajů, a na mobily se dá volat vedoucím po 19:00 (alespoň ty svoje neztratíte)

V sobotu máme SRAZ v 15:30 u kabin, abyme se stačili v klidu přesunout. Doprava je po vlastní ose - každý se dopravuje sám. Zkuste se dohodnout a sesednout se.
Večeře už nás čeká na Horalce. Sobotu pojímáme jako rozlučkový den. Nebude trénink, rodiče se rozhlídnou po okolí, pomohou nám vybalit.

Pokud technika nezklame, tak z každého dne bude krátká reportáž sem na web snad i včetně fotek.

Aktuálně přihlášeni:

DOSPĚLÁCI:
- trenéři: Slavoj Horák, Viktor Kadaník, od úterý do čtvrtka bude přítomen i trenér gólmanů Honza "Mádlo" Maléř, minimálně na 2 dny dorazí i opora našeho A týmu Pavel "Karlos" Petrásek, Radek Imlauf možná na posledních pár dní
- horský vůdce: Láďa Urban
- zdravotník: Katka Juklová
- koordinátor souteží a her: Zuzka Juklová

ML. ELÉVCI:
roč. 2003 a mladší - Míša Hovorka, Dáda Jaroš
roč. 2002 - Náťa Rejnková, Mates Urban, Vojta Hovorka, Dominik Hroneš, Tomáš Drešer
roč. 2001 - Tom Kadaník, Vojta Šmied, Štěpán Jukl, Mates Obzina

ST. ELÉVCI:
roč. 2000 - Kuba Hovorka, Hynek Horák, Kuba Kvapil, Martin Flégl, Náťa Žídková, Martin Hynek, Vašek Mach, Vojta Plhal