Elévové mladší: 1. Mistrovský turnaj, doma

SOUPEŘI: Třebechovice, Malšova Lhota
SRAZ: nejpozději v 9:15 v kabinách
Nominace: všichni

První mistrák máme úspěšně za sebou. Nejvíc nás těší účast 17-ti borců a to ještě dorazilo několik omluvenek. Když jsme před prázdninami počítali hráče po odchodu extrémně silného ročníku 2004, tak jsme si říkali jestli vůbec dáme dohromady A i B tým a teď bychom vcelku v pohodě mohli mít i Cčko. Moc nás potěšil návrat kanonýrky Nikčy.

Černilov A - Malšova Lhota 2:2
(Brož, Gušlevský)
S kvalitním soupeřem jsme předvedli slušný fotbal. Měli jsme jasnou převahu, ale nedáme tutovky. Hosté nám dali lekci z produktivity. Stále nám ale chybí větší lehkost a dynamika. Fotbalově je to dobré, ale atleticky musíme přidat.

Černilov A - Třebechovice 16:0
(Pražienková 3x, Briestenský 3x, Sedláček 3x, Brož 2x, Gušlevský 2x, Veselovský 2x, Cejzlar)
Tady to byly jatka a soupeře nám bylo líto. Měli jsme minimálně o rok navíc, víc fotbalových zkušeností, takže šlo o jen o skóre. Snažili jsme se hlavně o kombinaci, která proti hloučkujícímu se soupeři vycházela. Snad jsme prckům z Třebechovic fotbal moc neotrávili.

Černilov B - Třebechovice 11:1
(Matys 4x, Slepička 3x, Pelouch, Šůstek, Pelikus, Radil)
První zápas se našim benjamínkům povedl. Věkově jsme na tom byli trochu lépe, takže jsme prokázali více fotbalových zkušeností a hezky si zastříleli.

Černilov B - Malšova Lhota 1:5
(Pelikus)
Proti o hlavu až dvě většímu soupěři jsme sehráli výborné utkání. 2/3 zápasu jsme se drželi senzační remízu. A to ještě s velikou chutí hrající Filda Pelikus měl na noze další 2 branky. V brance nás dlouho držel Filip Slepička. Až v půlce druhého poločasu jsme dostali gól na 1:2 po zvláštní situaci, když hosté hráli v 5ti - pátý hráč soupeře už prchal na lavičku ale s ním bohužel i Daneček, který zodpovědně hlídal svého útočníka , a že nám před bránou jeden cizí útočník přebýval je na snadě. Krátce na to se dostanem do 200% šance, když balon poskakuje po brankové čáře soupeře a nejmladšímu hráči na place Tomíkovi chybí čtvrt kroku ke došťouchnutí do sítě. Pak už nemáme síly a hosté zaslouženě dávají další branky. Ale rozhodně z naší strany kvalitní výkon.

Dnešek nás moc potěšil. Všechny chválíme a rodičům děkujeme za pomoc a fandění.