Elévové mladší: 1. Mistrovský turnaj jaro, v Kobylicích

16.04.2011 - 11:50

KDY: sobota 16.4.2011
Na hřišti v Kobylicích
ZÁPASY: Černilov A - Kunčice, Černilov B - Kobylice, Černilov A - Kobylice, Černilov B - Kunčice
SRAZ: 8:45 u kabin nebo v 9:30 na místě

Věříme, že se douzdraví marodi a budeme mít s kým hrát. Počasí má slunečné.
Je to 30km, takže bude rozumné se do aut sesednout - třebas já budu mít v autě volná 3 dětská místa a jedno dospělé.
Omluveni: Míša Palma, Ondra Havelka (tím to doufám končí )

A jak to dopadlo ?

Zájezd do nejvzdálenější destinace se povedl. Všichni dneska hráli výborně. Rozdělili jsme se následovně:
Ačko - Hovorkáči, Klárka Kosinová, Dominik Hroneš, Honza Lankaš, Mates Urban
Bčko - Jirka Strnad, Lenka Kosinová, Kuba Voslař, David Hrdina, Martinové Kadaník a Novotný

FK Černilov A - Kunčice 6:0

(Hroneš 3x, Kosinová K. 2x, Hovorka V.)

Jasná záležitost. Naši gólmani se nepotkali s balonem a hrálo se převážně na soupeřově půlce. Při chuti byl hlavně čerstvě uzdravený Dominik. Branek mohlo padnou více, ale zbytečně jsme zahušťovali střed hřiště a nevyužívali celou šířku.

FK Černilov B - Kobylice 1:2
(Voslař)

Naše "mladé pušky" statečně bojovali proti větším a fotbalovějším domácím. Hlavně Jirka v brance držel dlouho naše akcie nahoře.

FK Černilov A - Kobylice 3:1

(Hroneš 3x)

Zápás o dost těžší. Protože jsme trestuhodně neproměňovali a soupeř hrozil z nebezpečných brejků. I síly docházeli, protože na střídání byl jen jeden borec a zápas byl hodně fyzicky náročný. Na gól jsme potřebovali 10 šancí, protože brankář v soupeře byl fantastický a doslova čaroval.

FK Černilov B - Kunčice 3:3
(Hrdina 3x)

Mlaďáci zaváleli. Proti starším klukům perfektně odbojovali celé utkání a zaslouženě urvali bodík.

Se sobotou jsme hodně spokojeni a doufám, že v dalším zápase doma se nás sejde více. Věřím, že kdyby mohly nastoupit opory jako Náťa Rejnková, Míša Palma, Ondra Havelka nebo Dan Haft, tak vezeme 4 výhry.