Elévové mladší: 1. Mistrovský turnaj, v Jaroměři

12.04.2009 - 10:00
12.04.2009 - 12:30

KDY: neděle 12.4.2009
KDE:
Na hřišti TJ Jiskra Jaroměř
ZÁPASY: Kunčice – Černilov, Probluz – Černilov, Jaroměř B - Černilov
SRAZ: 9:00 u kabin nebo 9:30 na místě
NOMINACE: na tréninku

A jak to dopadlo:

Dneska jsme absolvovali první mistrovský turnaj, zrovna trojzápas a zrovna s velice težkými soupeři. 

Černilov - Kunčice 1:0
(Flégl)

Podobně jako minulý zápas s Kunčicemi se hrál vyrovnaný zápas. Soupeř pěkně kombinoval a byl fotbalový. Stejně jako minule nám ale v zadu otvíral spoustu prostoru. Snažili jsme se toho využít, ale z desítky loženek [Martin Flégl mohl dát minimálně 6, Náťa 2 a Rooney 3] se ujala jen Marťova šmudla k tyči, takže jsme se až do konce třásli o výsledek.
V obraně to ale nebylo ono, nedařila se rozehra, koncovku jsem už komentoval.

Černilov - Probluz 2:0
(Flégl, Horák)

Probluzi jsme měli co oplácet z minula. Ne nadarmo jsou v tabulce první, protože hráli hezký fotbal plný přihrávek. Zápas byl naprosto vyrovnaný s šancemi na obou stranách. V první poločase jich měla víc Probluz, ale buď jejich střelci přestřelili nebo nás podržel Vojta v bráně. V druhém poločase jsme byli nebezpečnější my. První gól dal po rychlém přechodu do útoku Marťa Flégl, když konečně zachoval v koncovce chladnou hlavu a druhý uklidňující gól padl pár minut před koncem po nádherně kopnutém trestňáku do šibenice z kopačky Hynďovy.
Dobrá práce.

Černilov - Jaroměř 2:4
(Jukl, Horák)

V třetím zápase jsme se střetli s domácími, kteří svůj tým "vylepšili" staršími krajskými kolegy. Naši asi čekali stejnou Jaroměř, se kterou jsme hráli přípravné zápasy, ale první poločas jseme nestíhali a hlavně obrana, které dnes nebyla jistá, zoufale hořela. Když ještě nejsme schopni balón z obrany odkopnout a děláme laciné hrubky, není se čemu divit - skóre po poločase bylo 0:3. O pauze jsme trošku zvedli morál, zamíchali rozestavením a druhý poločas byl hned o něčem jiném. Naši bojovali, Natálka dala obraně to co chybělo - razantní odkop a hlavně Rooney dřel na krev a vyplácelo se to. Rychle jsme dali na 3:1, když právě Ronney z vápna dobře trefil odkrytou bránu. Po chvíli šel Martin Flégl sám na bránu, ale ve vápně ho zezadu nevybíravě sebral rukama-nohama soupeřův bek a kopala se penalta. Hynek nemýlil a střelou pěkně k tyči zápas zdramatizoval. Dál jsme se tlačili do koncovky, měli jsme na kopačkách minimálně ještě 4 branky, ale nebylo nám souzeno a z ojedinělého protiútoku soupeř završil skóre na 2:4.
Nešťasný zápas, ale za druhý poločas pochvala.