Elévové mladší: 1. Mistrovský turnaj, v Předměřicích

ZÁPASY: Nový Hradec – Černilov, Slávia HK – Černilov, Předměřice - Černilov
SRAZ: 10:00 u kabinách nebo v 10:30 na místě
Nominace: všichni
Potvrzená účast: Náťa Žídková, Rooney, Tom Kadaník, Mates Obzina, Vojta Šmied, Domino Hroneš, David Jaroš, Mates Urban, Kosinky, Honza Horák, Honza Lankaš
Omluveni: Míša Dolejší, Bertík Horák, Vojta Hovorka, Náťa Rejnková, Slávek Horák

Na prvním mistráku nás zrovna čeká jediný trojzápas. Gólmanka je na Slovensku, takže se v kase budeme střídat. I přes některé omluvenky by nás mělo být dost, abysme takovouhle porci zápasů fyzicky zvládli. Vedoucím akce je Viktor.
S sebou: klasicky kopačky, chrániče, gumičky, ponožky, pití, pořádnou svačinu (jsme tam přes oběd), ručník. Prosím vemte i zdravotní průkazky.
A hlavně nezapomeňte chuť bojovat a vůli hrát za každé situace ! Ničeho se nebojte, fotbal hrát umíte.

A jak to dopadlo:

Černilov - Nový Hradec 5:1 (Jukl 2x, Jaroš, Kadaník, Obzina)
Černilov - Slávia HK 4:0 (Kadaník 2x, Jukl, Jaroš)
Černilov - Předměřice 2:0 (Obzina, Jukl)

Za dnešek všichni zaslouží absolutorium. 3 perfektně odmakané zápasy. Bojovnost, důraz a chuť hrát - to byly dnes naše devizy. V prvním zápase jsme pohlídali špílmachryni soupeře Zuzku, kterou Náťa úplně smazala a proměňovali jsme i šance. Výhra tým nakopla a dohráli jsme zbytek turnaje ve velkém stylu. V posledním zápase jsme se trápili v koncovce, protože domácí gólman "čaroval", ale z přehršle šancí se nakonec 2 povedly.
Moc nás potěšilo, že jsme i herně měli navrch, většinou se hrálo na polovinách soupeře.

Za odměnu bude na úterním tréninku jen fotbálek. Zasloužíte si to.

A ještě moc děkujeme rodičům za velikou pomoc.

Fotky jsou nahrane

Nahral jsem fotky z akce od Jardy Kosiny, najdete je ve fotoalbech.
Diky moc

primy odkaz - TADYK