Elévové mladší: 10. Mistrovský turnaj, jedeme do Skřivan

KDY: neděle 20.4.2014
Na hřišti Slavoje Skřivany
ZÁPASY: Skřivany, RMSK Cidlina - Černilov A, B, C
SRAZ: v 10:30 u kabin (prosím doražte všichni co jede přes Černilov, ať se nějak poskládáme), kdo jede přímo, tak v 11:15 na místě
Nominace: všichni

Asi nejvzdálenější lokace nás čekala dnes. I přes prázdniny se nás sešlo krásných 19, takže bylo na 3 týmy s rezervou.

Černilov A - Skřivany 10:1
(Petrikovič 4x, Pražienková 2x, Havel 2x, Márta, Brož)
Byli jsme větší, fotbalovější a mohli jsme si s domácími dělal cokoliv. Přesto se utápíme v individuálních akcích a nehrajeme kolektivně. Když si ale přihrajeme tak zatažený blok domácích hravě překonáme. Ale té kombinace není tolik. Přesto máme jasně navrch a navyšujeme skóre. Jsem rád, že branky postupně sázejí všichni hráči z pole - koncovka tak nevisí na jednom hráči.

Černilov A - RMSK Cidlina 8:2
(Brož 4x, Havel 2x, Pražienková, Petrikovič)
Soupeř na nás vyrukoval s ostřejší hrou, která bolela. Ale když jsme si dali přihrávku včas, dostávali jsme se do šancí, které hlavně první půli zahazujeme jako na běžícím páse. Po třetím gólu se uklidníme a hrajeme "to svoje".

Černilov B - Skřivany 17:0
(Gušlevský 9x, Pelikus 5x, Vrběcký 2x, Veselovský)
Naše 06ky byly při chuti. Celý zápas dobře kombinujeme, jsme v pohybu a zaslouženě dáváme branky.

Černilov B - RMSK Cidlina 11:1
(Pelikus 6x, Gušlevský 4x, Veselovský)
V první půli se ještě hledáme, ale v té druhé už je to koncert v našem podání.

Černilov C - Skřivany 0:8
I když statečně bojujeme, na branku to nestačí.

Černilov C - RMSK Cidlina 1:14
(Lovas Mára)
Mlaďáci se snažili, bojovali, ale v obraně ještě necháváme příliš mnoho okýnek.