Elévové mladší: 11. Mistrovský turnaj, na Slávii

21.04.2012 - 00:00
21.04.2012 - 11:00

KDY: sobota 21.4.2012
Na hřišti Slávie Hradec
ZÁPASY: Černilov A - Slávia HK , Černilov B - Olympia B , Černilov A - Olympia B, Černilov B - Slávia HK
SRAZ: 8:15 na místě , od kabin odjezd nejpozději v 8:00
Nominace:
všichni, jak jinak

Hlavně aby nepršelo ...
Omluvenky: Hozík Svatoň, Náťa, Míša Jelínek, David Hrdina, marodí Marťa Kadaník (tam uvidíme v pátek)

A jak to dopadlo ?
Ráno jsem ani nečekal, že by se hrálo. Celou noc pršelo a vzhledem k počtu omluvenek jsem si říkal, že by bylo fajn turnaj přeložit. Nakonec s úvodním hvizdem pršet přestalo a druhý zápas dokonce svítilo slunce. Dneska se omluvilo několik silných a zkušených hráčů, takže jsem se vzhledem ke kvalitám soupeřů rozhodl postavit jeden tým ostřejší.
Ačko: Strnad - Havelka, Lankaš, Palma, Hovorka, Voslař
Bčko: Novotný - Vrabec, Petrikovič, Slezák, Zídka, Brož, Briestenský

Černilov A - Slávia HK 7:1
(Voslař 4x, Palma 3x - vlastenec)
Prvních pár minut bylo rozháraných, nebyli jsme ve své kůži. Jakmile do útoku vystřídal Kuba Voslař, tak se do hry zapojila přihrávka a nejednou to šlo. S Palmičem několikrát rozebrali obranu domácích a do poločasu bylo luxusních 5:1. Druhý poločas jsme odehráli na jistotu a s přehledem. Pravda, domácí naši obranou několikrát nachytali pěknou kolmicí, ale Jirka v brance byl skvělý a nic nepustil.

Černilov B - Olympia HK 0:15
Olympia dovezla to nejsilnější, včetně hvězdného dua 03-ek Blažek, Prouza. Takže zápas proti našim mlaďákům připomínal momenty z filmu Texaský masakr motorovou pilou. Hlavně v první půlce se na Martina Novotného řítila jedna akce za druhou a do poločasu bylo tušim 13:0. Do druhé půlky jsme nastoupili ale jako vyměnění, bojovali jsme a silnější soupeř skóroval jen dvakrát.

Černilov A - Olympia HK 6:5
(Palma 4x, Voslař, Lankaš)
Přesně takové zápasy potřebujeme. Olympia na nás vyrukovala s tím nejlepším z mladších elévů - neskutečně draví vlčáci, kteří chodili do každého balonu, každý souboj byl na hranici faulu a bolel. Naši se s důrazem soupeře dlouho nemohli srovnat, prakticky celý zápas jsme prohrávali o 2 góly, protože i když jsme tlačili a měli víc šancí, tak soupeř měl rychlejší a nebezpečnější přechod do protiútoku. Opravdu šlo o fotbal z jiného světa než na který jsme zvyklí, nebylo tolik času na zpracování a rozehrávku. Několikrát už jsme se radovali, když šel náš hráč sám na branu, ale z ničeho nic skuzem nohama napřed přisvištěl druhý bek a balon uklízel do zámezí.
Kluci, ale předvedli ohromnou vůli a chuť po vítězství a v druhé půlce i bojovnost a důraz. Už jsme se nenechávali odstrčit, vyhrávali jsme souboje a výhru doslova urvali. Smekám před vámi, borci !

Černilov B - Slávia HK 3:9
(Novotný, Brož, Petrikovič)
Mlaďáci převedli výborný výkon a proti zkušenějším domácím sehráli vyrovnané utkání. Opravdu všichni hráli velmi dobře, chvílemi došlo i na pěknou přihrávku, jen ta koncovka. Když jdeme 4x sami na brankáře, tak je třeba zachovat klid při zakončení, ale to se časem srovná. Musíme toho ještě hodně nahrát a podobné situace bude řešit s větším přehledem.

Veliká pochvala všem !!! Se dneškem jsem víc než spokojen.