Elévové mladší: 11. Mistrovský turnaj, v Malšovicích

20.04.2013 - 12:00

KDY: sobota 20.4.2013
Na hřišti Sokola Malšovice
SOUPEŘI: Malšovice, Slávia HK
SRAZ: odjezd 8:45 od kabin (v autě určitě budu mít místo, kdyby někdo chtěl vzít, zatím počítám, že beru Jeldu), jinak v 9:15 na místě
Nominace: všichni
Omluvenky: Hovorka, Krejza, Kvapil, Petrikovič, Sedláček, Márta, Fibír

K omlouvenkám se na sobotu přidala nadstandardní řada neomluvenek, což je moc mrzuté pro celý tým. Ve finále nás bylo tak jen 14 statečných, které jsme rozpůlili na A a B.

Černilov A - Malšovice 13:0
(Svatoň 5x, Voslař 3x, Hrnčíř 3x, Kadaník, vlastenec)
Domácí nasadili bojovné a šikovné mlaďáky, ale rozdíl 2 let byl evidentní. Přihráli jsme si a nebylo co řešit.

Černilov A - Slávia HK 2:2
(Hrnčíř 2x)
V prvním půlce jsme prohospodařili šance na celý zápas. V druhé půli už jsme se nechali přetlačit silou, domácí stopeři se totiž už témeř holili a takový hroťák Honzík jim byl po pás, takže nás zápas stál hodně bolel. Dokonce můžeme děkovat Jeldovi, že jsme neprohráli, protože předvedl několik zázračných zákroků.

Černilov B - Slávia HK 2:7
(Hroneš 2x)
Ještě do stavu 2:4 v druhé půlce jsme hráli výborný a vyrovnaný souboj s domácími habány a prali se o srovnání, ale pak jsme několikrát lacině darovali balón na kopačky soupeře a bylo vymalováno.

Černilov B - Malšovice 4:4
(Brož 2x, Veselovský, Hroneš)
Pěkný a vyrovaný zápas. Po první půlce jsme měli navrch a i výkon byl slušný, ale v druhém poločase nás nadšeně bojující domácí přehráli chutí a zaslouženě srovnali. Škoda, že nám nevyšla naše nejsilnější zbraň - trestné kopy, kopali jsme jich asi 7 a šutér Lukáš takové většinou dává kam si řekneme a v sobotu mu neseděl míč ani protivítr.