Elévové mladší: 12. Mistrovský turnaj, doma

SOUPEŘI: Nový HK, Olympia HK B
SRAZ: nejpozději v 9:15 v kabinách
Nominace: všichni

Nový HK se omluvil, že přiveze jen jeden tým.

Dnes se nás sešlo i přes hromadu omluvenek slušných 19. I když nás vystrašila noční přeprška, ráno už bylo ale po dešti a počasí hratelné - na pěkně pokropeném trávníčku jsme si stihli dát i fotbalový nášup.

Černilov A - Nový HK 15:2
(Hrnčíř 5x, Krejza 4x, Svatoň 2x, Kvapil 2x, Hovorka, Voslař)
Hosté přijeli s několika vysokými a šikovnými fotbalisty, ale naše áčko hrálo bezvadně. Kombinovali jsme, byli jsme v pohybu a po chvílí bylo jasné kdo má navrch. Ke konci zápasu jsme klasicky polevili a ubrali z kombinace, když si každý chtěl dát góla.

Černilov A - Olympia HK 13:2
(Hrnčíř 3x, Svatoň 3x, Krejza 2x, Kvapil 2x, Hovorka 2x, Kadaník)
Opět jasná záležitost. Soupeř měl z ročníku 04 jen několik hráčů, takže jsme měli navrch fyzicky a protože jsme byli i fotbalovější opět byl zápas jen otázkou skóre. V druhé půlce jsme ještě zamíchali sestavou a vypustili jsme na plac gólmana Jeldu.

Černilov B - Olympia HK 3:6
(Veselovský 2x, Pražienková)
Pěkný a vyrovnaný zápas, kde jsme dlouho sahali po bodu, ale soupeř měl velikého a šikovného hráče, který na naše mlaďáky stačil skoro sám.

Černilov B - Nový HK 3:5
(Veselovský 2x, Hroneš)
Opět zajímavý a vyrovnaný zápas. Pár minut před koncem srovnáme na 3:3, hodně se tlačíme do soupeřova vápna, ale pak při snaze o gól nás hosté 2x potrestají z protiútoku. Škoda zahozených šancí (Ondra, Nikča) a malé nažhavenosti některých borců, tohle byl určitě hratelý soupeř.

Díky všem za pomoc s pořádáním dnešní akce a připomínám, že v úterý normálně trénujem i když jsou prázdniny. Takže kdo bude mít čas a nebude na čarodkách, tak určitě doražte.

Jo a ještě nám zbyla v kabinách klubová bunda s podpisem NIK a růžová láhev na pití - vše k vyzvednutí v trénerské kabině.