Elévové mladší: 12. Mistrovský turnaj, v Třebši

29.04.2012 - 16:30

KDY: neděle 29.4.2012 od 15:00
Na hřišti Sokola Třebeš
ZÁPASY: Černilov A - Malšovice, Černilov B - Třebeš C, Černilov A - Třebeš C, Černilov B - Malšovice
SRAZ: 14:15 na místě
Nominace: všichni

Tentokrát na turnaji nebudu, ale kvalitní kouče, kteří budou se mi povedlo nasmlouvat.

A jak to dopadlo ?

Dnešní nešikovný termín v Třebši mi neumožnil s klukama a holkou být. Ale dnešní koučové se zhostili své role bezvadně. Čekal jsem samozřejmě 4 výhry (vtip), ale myslím, že za dnešek všichni zasluhují pochvalu.
Rozdělení do týmů:
Ačko: Palma - Havelka, Hovorka, Kadaník, Lankaš, Voslař, Svatoň
Bčko: Strnad - Rejnková, Petrikovič, Novotný, Brož, Vrabec, Slezák, Zídka

Černilov A - Malšovice 2:2 (2:1)
(Voslař, Lankaš)
Vyrovnaný zápas. Útok trpěl tím, že Palmič po nemoci šel jen chytat a David Hrdina marodil, takže do tolika šancí jsme se nedostali. Na place byli spíš povahou obránci a na klucích bylo vidět, že prošli nemocí (chyběla energie). Důrazem a nasazením potěšil Kuba Voslař.

Černilov A - Třebeš 5:7 (2:4)
(Palma 3x, Lankaš, Svatoň)
Tady už jsme odešli fyzicky. Hlavně marodi toho měli plné kecky. A i když jsme v druhé půlce vypustili na plac Palmiče, tak to nestačilo.

Černilov B - Třebeš 1:2 (0:2)
(Brož)
Mlaďáci byli výborní. Nasazení, bojovnost - bylo vidět jak moc chtějí hrát fotbal. Největší pochvalu zaslouží Ondra Brož a Tobík. S týmem, který přehrál naše Ačko sehráli skvělé utkání.

Černilov B - Malšovice 4:1 (1:0)
(Rejnková 2x, Brož, Petrikovič)
Opět skvěle odmakáno, tentokrát nechyběly branky. Zase jsme moc chtěli a bojovali. Hlavně Náťa byla neudržitelná. Kromě precizní obrany, podporovala i útok a zaslouženě si za dnešek odnáší pohár.

Dneska bylo vidět, že marodi byli tak trochu bez šťávy a bojovné Bčko překvapivě uhrálo lepší výsledek. Mohli klidně sehrát další zápas a určitě by ho odjezdili na 120%.
Máme čas na regeneraci a v sobotu nás čeká na Novém Hradci hodně těžká písemka.

POZOR:  V úterý rušíme trénink. Černilovská základka jede na školu v přírodě (od 1. do 4. třídy) a další hráči budou běhěm svátku mimo a nejspíš bysme trénovali ve čtyřech.

Jsou ZDE .