Elévové mladší: 13. Mistrovský turnaj, v Urbanicích

05.05.2013 - 12:00

KDY: neděle 5.5.2013
Na hřišti v Urbanicích
SOUPEŘI: FC HK dívky, Urbanice
SRAZ: odjezd 8:45 od kabin (počítám, že beru Jeldu, Matouše a Nikču), jinak v 9:15 na místě
Nominace: všichni
Omluvenky: Hovorka, Krejza, Petrikovič, Vrabec, Márta, Hroneš, Sováci, Svatoň

I když přišlo mraky omluvenek, sešlo se nás 16, takže jsme dnešek zvládli v tempu.

Černilov A - FC HK dívky 10:2
(Hrnčíř 5x, Kadaník 2x, Kvapil, Havelka, Fibír)
Půl zápasu holky statečně vzdorovali, ale v druhé půlce už jsme našli recept na výborné stoperky.

Černilov A - Urbanice 14:1
(Hrnčíř 6x, Voslař 4x, Kvapil 3x, Fibír)
Zápas s domácími jsme pojali tréninkově. Jeldovi byly zabaveny rukavice, aby hrál jen nohama. A úkol hráčů byl po kombinaci vozit míč až do kuchyně. Vcelku se dařilo

Černilov B - FC HK dívky 2:6
(Cejzlar 2x)
Ještě do poločasu jsme s mlaďáky drželi fantastické vedení 2:1, ale v druhém poločase už jsme se nedokázali soustředit na výkon a důsledné plnění rolí.

Černilov B - Urbanice 14:1
(Brož 3x, Pražienková 3x, Cejzlar 2x, Pelouch 2x, Briestenský, Veselovský, Zídka, Šmíd)
Zápas, který jsme si náležitě užili. Domácí na tom byli věkově jako my, ale s fotbalem teprve začínají, takže jsme si zastříleli. Fanda dal gól hlavou ! Kluci a holka si hodně dovolili a mnohé jsme nepoznávali s jakou chutí hráli. Paráda.