Elévové mladší: 14. Mistrovský turnaj, ve Skřivanech

SRAZ: odjezd 8:30 od kabin, jinak v 9:15 na místě
Nominace: všichni
Omluvenky: Hovorka, Hroneš, Márta

Na zájezd do nejvzdálenější letošní destinace se nás sešlo neskutečných 22. Nicméně dlouhá cesta nás nejspíš trochu poznamenala a uspala. Soupeři byli kvalitní, ale my jsme nepředvedli to co umíme. Ani s hřištěm menších rozměrů jsme se nepopasovali úplně dobře - balon stále v autu, když se rozběhnem už jsme v zamezí.

Černilov A - Myštěves 2:4
(Kvapil 2x)
I když jsme po půlce vedli, tak jsme se nedostali do tempa a kvalitní soupeř po poločase zápas otočil. A to ještě Jelda hodně šancí vychytal.

Černilov A - Skřivany 8:4
(Kadaník 2x, Krejza 2x, Hrnčíř 2x, Kvapil 1x, Slezák 1x)
Tady už jsme měli navrch i věkově a i když jsme po vedení 6:1 polevili, tak jsme zápas v klidu dohráli, tentokrát i s dobrou kombinací a častou střelbou.

Černilov B - Skřivany 2:6
(Brož, Briestenský)

Černilov B - Myštěves 0:8

Naši mlaďáci proti kvalitním soupeřů tentokrát bodíky neurvali. S Myštěvsí jsme neměli nárok, se Skřivany dojíždíme na naše hrubice.

Jsme moc rádi, že i když trenéři nebyli komplet tak celou akci zvádl realizační tým na jedničku. Hlavně máme zase o čem dumat, protože zápasy ukázali, že je spousta věcí na kterých musíme hodně zapracovat.