Elévové mladší: 17. Mistrovský turnaj, v Novém Městě

02.06.2012 - 12:00

KDY: sobota 2.6.2012
Na hřišti v Novém Městě
ZÁPASY: Černilov A - Nové Město, Černilov B - Kratonohy, Černilov A - Kratonohy, Černilov B - Nové Město
SRAZ: 9:15 na místě, já budu od kabin odjíždět něco málo po 8:35

A jak to dopadlo ?

Začali jsme s ideálním počtem hráčů na oba týmy - 18. Bohužel střevní potíže neumožnily Ondrovi Havelkovi dohrát ani první zápas. Co nás zaskočilo bylo hřiště - tráva vysoká (minimálně 14 dní nesekaná) a na jednom z hřišť dokonce házenkářské branky.
Malé brány si po oba zápasy "vylosovalo" Áčko, což byla škoda. V Bčku byl v bráně Jirka Strnad a věřím, že na malé brány by byl neprůstřelný.

Černilov A - Nové Město 6:3
(Palma 5x, Voslař)
Domácí byli hodně dobře rostlí a zápas byl těžký.
Nedohrál Ondra, během druhé půle musel střídat s vyvráceným palcem Honza Lankaš v brance. Zkrátka žádný med. Za stavu 4:3 pro nás se řítí osamocený domácí nejlepší hráč na Míšu Jelínka v brance, ale Míša čaruje - šanci vychytal a následně Palmič utkání rozhoduje, když přidává další 2 branky do sbírky.

Černilov B - Kratonohy 1:5
Byli jsme ospalí a bez chuti. Soupeř disponoval dvěmi silnými a velkými hráči a bohatě mu to stačilo.

Černilov A - Kratonohy 4:2
(Palma 2x, Novotný 2x)
Dva silní hráči nám dělali problémy, ale zápas jsme sehráli s přehledem. Na jednoho nastoupil Honza Lankaš a druhého si pohlídal Palmič. Chvílemi jsme si i pěkně přihráli, navíc se rozstřílel Marťa Novotný, takže nebylo co řešit.

Černilov B - Nové Město 2:8
Zvláštní zápas. Rychle prohráváme. Dobrou hrou zápas otočíme na 2:1. Do půlky domácí utečou na 3:2, ale hra je vyrovnaná - daří se hlavně Nátě a Ondrovi Petrikovičovi. Jdeme s chutí do druhé půlky, ale po chybách dostanem 3 rychlé a zbytečné góly a je rozhodnuto. Do konce zápasu se nezvednem.

Za dnešek pochvala, ale je vidět, že máme ještě na čem pracovat.