Elévové mladší: 2. Mistrovský turnaj, doma

ZÁPASY: Probluz – Černilov, Miletín – Černilov
SRAZ: 9:20 v kabinách
Nominace: všichni [omluveni jsou Bertík Horák, Tomáš Lorenc, Míša Dolejší]

Čekají nás 2 mistrovské zápasy. Hlavně ten s Probluzí, největším kandidátem na zlatou placku, nás hodně proveří.
Protože nás bude dost, doufám ve 2 sedmičky, tak jsme ještě dohodli hned po skončení přátelák s Předměřicemi, ať si pořádně zahrajem.
Vedoucím akce je zase Viktor.
S sebou: klasicky kopačky, chrániče, gumičky, ponožky, pití, svačinu, ručník.

SRŠNI DO TOHO !!!

A jak to dopadlo:

Černilov - Probluz 0:2
Černilov - Miletín 2:1 (Jukl,Obzina)

V prvním zápase musíme konstatovat, že Prubluz byla prostě lepší. Bojovali jsme, ale nestačilo to. Soupeř byl fotbalovější. Je vidět, že s tréninkem začali na Prubluzi o několik týdnů dřív a trénují častěji. Škoda akce, kdy šel za stavu 0:1 Rooney sám na bránu, mohli jsme průběh zdramatizovat. Zapracovat musíme na výkopech, rozehru s obránci nám soupeř nepovolil.

V druhém zápase na nás Miletín vyrukoval s hráči, kteří by se vzrůstem neztratili ani v žákovských soutěžích. A jako na potvoru neměli registačky ...
Takže se výhra nerodila snadno, byl to boj od začátku do konce.