Elévové mladší: 2. Mistrovský turnaj, doma

18.09.2011 - 10:00
18.09.2011 - 12:00

KDY: neděle 18.9.2011
Na hřišti FK Černilov

ZÁPASY: Černilov A - Nový Hradec A, Černilov B - Nový Hradec B, Černilov A - Nový Hradec B, Černilov B - Nový Hradec A
SRAZ: 9:00 v kabinách
Nominace: všichni, jak jinak
Omluveni: Hovorka, Sovák, Fibír, Rejnková

A jak to dopadlo ?

FK Černilov A - FC Nový Hradec A 2:8
(Hrdina 2x)
Souboj Aček vyzněl jednoznačně. Skóre odpovídá poměru sil. Hosté byli rychlejší, důraznější a fotbalovější. Nemůžem se vymlouvat na to že hosté měli na place sedm ostrých 03-jek a u nás byly 3 ročníky 03 a 4 ročníky 04. No alespoň jsme viděli jak se fotbal má hrát a doufám, že si z toho vezmou naši borci ponaučení.

FK Černilov B - FC Nový Hradec B 1:6
(Petrikovič)
Hosté na nás vlétli a než se naši caparti rozkoukali, bylo to 0:4. Pak se ale hra srovnala. Naši zaslouží pochvalu za zbytek zápasu. Výborní byli 05ky Ondra s Nikolasem a asi nejvetší bojovník Tobiáš.

FK Černilov A - FC Nový Hradec B 10:3
(Palma 4x, Voslař 2x, Lankaš 2x, Hrdina 2x)

Tady už naše Ačko, hrálo s věkově stejně starým soupeřem, takže měli víc času a prostoru na kombinaci. Nebýt několika okének v obraně, tak pěkně zvládnutý zápas. Protočili jsme komplet posty a kluci nebyli zmatení, pochvala.

FK Černilov B - FC Nový Hradec A 0:11

Fotbalový masakr. Rozdíl až dvou let by vidět, ale naši se po poločase 0:9 vzepjali - druhý poločas odmakali a už dostali jen dvě branky. Hodně si zachytal Jirka Strnad, který v bráně čaroval.

Výsledky nic moc, ale fotbalově je to zápas od zápasu lepší, takže nezoufáme, pokroky jsou vidět. Moc nás potěšila účast - 15 hráčů i přes některé marody je paráda.