Elévové mladší: 2. Mistrovský turnaj, doma

16.09.2012 - 12:00

KDY: neděle 16.9.2012
Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov A - Kratonohy A, Černilov B - Kratonohy B, Černilov A - Kratonohy B, Černilov B - Kratonohy A
SRAZ: nejpozději v 9:15 v kabinách
Nominace: všichni

A jak to dopadlo ?

Ideální počasí a vyrovnaný hráčský rekord v účasti - opět za na naše barvy nastoupilo 22 borců. Hosté dorazili jen s jedním na střídání na 2 týmy, takže o uvažovaném třetím hřišti nemohlo být řeč.

Černilov A - Kratonohy A 5:6
(Kvapil 3x, Briestenský, Havelka)
Hosté neměli na střídání, přesto jsme je nedokázali utahat a opět stačil jeden extrémně šikovný fotbalista aby nás porazil sám. Velkým pozitivem a příslibem do budoucna je střelecká chuť a dravost Lukáše Kvapila.

Černilov B - Kratonohy B 10:1
(Pražienková 5x, Zídka 2x, Sedláček 2x, Márta - bez záruky, nemůžu vyluštit své zápisky)
Hosté měli na place převážně začínající fotbalisty ročníku 2006, takže i když se hrálo převážně v chumlu, tak jsme se k zakončení dostávali. Bohužel jen individuálně,na přihrávku nedošlo. Hlavně Nikča byla neudržitelná.

protože zápas A-B by byl totálně o ničem sehráli jsme druhé zápasy stejně

Černilov A - Kratonohy A 2:3
(Kvapil, Voslař)
Tentokrát jsme soupeřovu desítku hlídali lépe a dlouho to vypadalo na plichtu, ale pár vteřin před koncem jsme dostali rozhodujícího fíka.

Černilov B - Kratonohy B 10:3
(Hroneš 4x, Pražienková 2x, Cejzlar, Sovák Ondra, Pelouch, Veselovský - bez záruky, nemůžu vyluštit své zápisky)
Největším pozitivem bylo, že v tomto zápase už jsme si 3x výborně přihráli. V koncovce se zadařilo se Danečkovi, který během jednoho střídání vsítil 4x fíky. Škoda, že to rodiče propásli a že ve stánku byla prohibice .

Se dneškem spokojenost a tradičně všem moc děkuji s pomocí.
Na příští sobotu do Roudnice zkusím dohodnout 3 zápasy najednou, jinak si moc nezahrajeme.

A jeste komentar od Jardy Pokrupy

Dostal jsem mailem, takze prikladam:

Nadpis - Paráda!!

Text:
Přišel jsem "zkontrolovat své loňské ovečky" ( vesměs béčko) a byl jsem z jejich hry unešen, bojovali příkladně, nebáli se střílet a dávali krásné góly. Sice trochu vázla přihrávka, ale to rychle doženou . Nejtvrdším a nejprůbojněším "chlapem" na hřišti byla Nikča - jak říkali chlapi z Kratonoch: "Ta být klukem, tak už je v efcéčku.."

Díval jsem se na i na druhý zápas áček a mohu říci, že jsem dlouho tak dobrý výkon v této katergorii neviděl. Vynikající Míša Hovorka v brance, špičkoví bojovní a rvaví obránci Marťa Kadaník s Honzíkem Svatoněm, kteří sváděli urputné a většinou vítězné souboje s desítkou soupeře (chlap byl o hlavu větší než oni a o půlku těžší než Honzík, dvakrát ho během zápasu svou hrou rozbrečeli), v útoku stále se zlepšující Lukáš Kvapil, Ondra Brož, Tobík Vrabec, bojují Kuba Voslař. A že v druhém zápase prohráli? To jen proto, že chtěli vyhrát, nechtěli hrát žádného zanďoura (v utkání jsme nastřelili 2 tyče).
Chválím všechny hráče, trenéry, povzbuzující.

Hodně jsem si dopoledne užil!!! A slibuji, že popoženeme nákup nových tréninkových dresů!!!