Elévové mladší: 2. Mistrovský turnaj jaro, doma

24.04.2011 - 12:30

KDY: neděle 24.4.2011
Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov A - Stěžery A, Černilov B - Stěžery B, Černilov A - Stěžery B, Černilov B - Stěžery A, Černilov A - Černilov B
SRAZ: 9:15 v kabinách
NOMINACE: všichni

Má být krásně, tak doufám, že si turnaj užijeme v co největším počtu hráčů.
Omluvenky: Honza Lankaš, dlouhodobě Tom Drešer + Tom Lorenc

A jak to dopadlo ?

Cernilov B - Stezery B 0:3 (0:2)

Cernilov A - Stezery A 3:4 (3:3)
(Hroneš 2x, Kosinová K.)

Cernilov B - Stezery A 1:5 (0:2)
(Palma)

Cernilov A - Stezery B 7:2 (5:2)
(Hroneš 4x, Hovorka V. 2x, Kosinová K.)

Cernilov B - Cernilov A 2:10 (2:6)
(Palma, Havelka - Hroneš 5x, Kosinová L. 2x, Urban 2x, Hovorka M.)

Dnešek se vyvedl. Večer sprchlo, takže trávníček byl příjemný a měkoučký. Sehráli jsme pěkné zápasy.
Ačko hrálo velice kvalitní a kombinační fotbal, ale v zápase s Ačkem Stěžer dojeli na hrubice v defenzivě.

Bčko se snažilo, bojovalo, ale na starší a vytáhlejší soupeře nestačilo, navíc se Nátě udělalo nevolno, takže jsme zápasy dohrávali s týmem 2004ek. Škoda, že nebyli dnes z těch starších ročníků Honzík, David a Dan, určitě by nám moc pomohli.

Opravdovým finálem byl "vyhrocený" duel našich dvou celků. Chvílemi to vypadalo na rvačku rowdies na hrací ploše. Svoji první branku vstřelil v mistrovském utkání Ondra Havelka - velká gratulace a jen tak dál !

Jsou nahrane TADY.