Elévové mladší: 2. Mistrovský turnaj, v HK - Háječek

Na Háječku (v HK ulice Manželů Zemánkových - GPS: 50°13'3.326"N, 15°51'34.908"E)
SRAZ: 9:00 u kabin, kdo jede přímo tak v 9:15 na místě
Nominace: všichni

Za ne úplně fotbalového počasí jsme dnes změřili síly s 07kami z FC HK. Nás se sešlo pěkných 16, takže každý tým měl 8 hráčů na střídání.

Černilov A - FC HK C 15:0
(Pražienková 4x, Veselovský 4x, Briestenský 3x, Gušlevský 2x, Petrikovič 2x)
S o dva roky mladším soupeřem jsme sehráli neurovnaný první poločas, přesto jsme průběžně navyšovali skóre. V druhé půlce jsme zlepšili kombinaci a už se na fotbal dalo i koukat. Jasná a zasloužená výhra a to jsme ještě minimálně 4x trefili tyč.

Černilov A - FC HK D 17:0
(Briestenský 5x, Veselovský 3x, Gušlevský 3x, Pražienková 2x, Petrikovič 2x, Márta, Cejzlar)
Pokračovali jsme ve výkonech z druhé půlky prvního zápasu. A protože jsme byli opět o havu větší, důrazně jsme naše borce nabádali ať si pořádně zakombinují. To se dařilo - góly padaly po opravdu dobře rozpřihrávaných akcích. Někdy jsme dali i nějakou tu přihrávku navíc místo jisté střely nebo úniku, ale myslím, že to všechny bavilo a zápas splnil účel.

Černilov B - FC HK D 9:5
(Matys 3x, Hroneš 2x, Šmíd 2x, Pelikus, Lovas)
Naše 06ky sehrály s o rok mladším soupeřem pěkný zápas. Hodně se bojovalo, tvořily se hloučky, zkrátka u obou týmu bylo vidět, že hráči se fotbalem ještě seznamují. My jsme využili věkové převahy a gól padaly hlavně po samostatných akcích. Nejrvavější v našem týmu byli oba Filipové a Fanda a díky jejich tahu na branku a dobré kličce jsme měli spoustu šancí.

Černilov B - FC HK C 9:2
(Šmíd 4x, Pelikus 3x, Matys, Slepička)
Nabuzení z prvního zápasu jsme na soupeře vlétli hned od začátku a hlavně Fanda s Fílou Pelikusem soupeřově obraně notně zatápěli a po únicích jsme rychle skórovali. V druhé půli jsme za příznivého stavu protočili posty a naše hra byla neurovnaná a hlavně jsme si všichni chtěli dát gól a zapomínali jsme na zadní vrátka. Jednou jsme se dokonce zapomněli na půlce soupeře úplně všichni a na naše osamoceného brankáře pelášili 4 hráči v bílém . To se nám stávat opravdu už nesmí !!!

Všechny borce za dnešek moc chválíme a připomínáme, že v úterý máme na Novém HK místo tréninku dohodnutý přátelák. Hraje se cca. od 16:30. Od kabin odjíždíme v 16:00, kdo jede přímo, tak okolo 16:15 na místě.