Elévové mladší: 2. Mistrovský turnaj, v Jaroměři

ZÁPASY: Černilov - Olympia B, Černilov - Slávia HK, Jaroměř B - Černilov
Rozhodčí: Krejska, Kincl
Nominace: všichni

Informace před zápasy:

Poperem se za Toma a přivezem body !

Hraje se opět podle pravidel mistrovké soutěže - systémem 7 hráčů v poli + 1 gólman.
Klasicky si nezapomeňte vzít: kopačky, chrániče, gumičky, pití, svačinu, ručník.

A jak to dopadlo:

Černilov - Olympia HK B 4:0
(Žídková 2x, Jukl, Flégl)

Proti přechozím zápasům jsme zapnuli hned od začátku a už v 17. vteřině po pěkné kombinaci Hynďa, Martin Flégl, skóroval Štěpán "Rooney". Naši ožili a neustále soupeře tlačili. Druhý gól přišel až koncem poločasu po pěkně kopnutém rohu, kdy Hynek balon zatočil do brány - od zadní tyče se odrazil zpátky před bránu a Martin Flégl po "Kollerovsky" zavěsil hlavou.
I v druhém poločase jsme měli jasně navrch a měli jsme prostor sestavu pořádně prostřídat. Nicméně i tak jsme si stále vytvářeli šance. Natálka ukazala jak dokáže být ve předu důrazná a pohotová - dvěmi výstavními petelicemi uzavřela výsledek na 4:0.

Černilov - Slávia HK 2:1
(Horák 2x)

Tento duel už byl o poznání dramatičtější. Opět jsme dobře začali a měli více ze hry, ale zádnou šanci se nepodařilo proměnit. v 12. minutě se soupeř v podstatě poprvé dostal za půlku, když 1 hráč prošel přes naši kompletní obranu a střelou do šibenice nedal Kubovi v bráně šanci. 0:1 po poločase.
Do druhého poločasu jsme se vrhli s chutí, soupeře zatlačili do vápna, ale koncovka jako by byla zakletá. Naštěstí po centru do vápna zahrál soupeřův obránce rukou a kopali jsme penaltu, kterou Hynek nekompromisně proměnil. Ale chtěli jsme vyhrát a tlačili, ale opět jsme byli jaloví v koncovce (např. Martin nebo Mates sami před brankářem) a navíc soupeřův gólman předváděl perfektní zákroky. Rozhodujícího gólu jsme se ale po zásluze dočkali. Minutu před koncem napřáhl z velké dálky dnes výborně hrající Hynek a dělovkou pod břevno konečně zlomil prokletí v koncovce.

Černilov - Jaroměř B 2:0
(Flégl, Šmied)

Domácí tým se představil jako kvalitní soupeř a výhra se nerodila snadno. Ale základ byl, že jsme hráli dobře v obraně, kterou dirigovala Natálka. Důležitý byl gól do šatny, který padl po dalším pěkném rohu od Hynka do skrumáže před bránou. Já bych řekl, že to byl vlastní, ale rozhodčí jej připsal Martinovi.
Do druhé půlky jsme šli s tím, že je třeba gól nedostat. To se povedlo, hráli jsme na jistotu vzadu a v útoku jsme točili střídačku. I přesto 5 minut před koncem výsledek pečetil Vojta Šmied, když zužitkoval parádní přihrávku před prázdnou bránu od Martina Flégla.