Elévové mladší: 2. Mistrovský turnaj, v Miletíně, nečekaný plný bodový zisk

ZÁPASY: Probluz - Černilov, Miletín - Černilov

Rozhodčí: Hušek, Myšičková

V sobotu si uděláme "pěkný" výlet do 40km vzdáleného Miletína. Bylo by optimální se sejít u kabin a sesednout se ať nejede s každým hráčem jedno auto. Omluvenku máme zatím od Honzíka Lankaše, Kosinek a Vojty Hovorky.

A jak to dopadlo:

Podstatné vystihl Viktor v komentáři. Jen doplním fakta a pár perliček.
Oproti minulé sestavě zase dorazilo dost omluvenek. Z minulého základu byli na dnešek další 2 lidi mimo. Proto jsme zase museli experimentovat. Na střídání byli jen 2 a navíc Dáda stále není v pořádku s kolenem, Vojta Šmied si pochroumal kotník, takže musel jen do brány, no před zápasem s lídrem situace vcelku na pováženou.

Černilov - Probluz 3:2
(Jukl 2x, Kadaník)

Plán na Probluz byl nasadit největší bojovníky do zálohy a ovládnout střed pole. Proto jsme nastoupili v sestavě: Šmied - Bertík Horák, Kadaník, Rejnková - Jaroš, Žídková - Obzina, Jukl. Střídali: Urban, Drešer. A nutno říct, že se nezadařilo. V prvním poločase nás soupeř doslova přejel. Přehrál, překombinoval a přidal 2 fíky od cesty. My jsme zahrozili jen z několika střel z velké dálky.
O pauze přišla domluva, motivace na trubičky a změna sestavy. Velká Náťa se vrátila na stopera a do zálohy se posunuli Mates Obzina s Tomem Kadaníkem. Do druhé půlky nastoupil úplně jiný tým. Hlavně Náťa dala naší obraně správný říz a i zbytek ožil. Najednou jsme hráli vyrovnanou partii a začali tlačit. Gólově se prosadil Rooney po pěkném průniku a najednou jsme zjistili, že "to jde". Asi klíčový moment byl když velká Náťa faulovala, ale rozhodčí posoudila zákrok opačně a kopali jsme trestňák my - Tomáš ho báječně zavěsil pod víko. Gól nás ještě povzbudil, zato soupeř občas ztrácel nervy a chyboval. Po jednom velkém závaru ve vápně se Rooneymu povedlo prošít míč do sítě a vedli jsme. Malý zázrak.
Do konce ještě 3 minuty, kdy jsme museli přežít 2 mega šance soupeře - při kterých při nás stáli všichni svatí a mohli jsme se radovat.

Černilov - Miletín 5:0
(Jukl 2x, Kadaník, Jaroš, Drešer)

V prvním poločase jsme měli s houževnatým soupeřem problémy. Spalovali jsme šance a jedinou branku dal jen Rooney, když šťastně prostřelil soupeřova gólmana. Navíc párkrát zahrozil jejich vytáhlý kapitán.
Ale druhou půlku jsme odehráli báječně. Hned z kraje se prosadil důrazný David, když využil pěkné Rooneho příhry "do ohně", pak najednou našim narostla křídla a se soupeřem doslova zametli. Hlavně Tom s Rooneym nádherně kombinovali a přiváděli soupeřovu obranu k zoufalství. Vítězství pěčetil náš Harry Potter (Tom Drešer), když před bránou kouzelně zkrotil neposednou příhru a chladnokrevně bodlem rozvlnil síť.

Za dnešek před našimi borci a borkami smekám, sehráli výborný turnaj.

Fotky

Po case se nasel aktivni paparazzi, ktery se se svym ulovkem podelil.
Hledejte v galerii - tadyk.

Žádný předmět

Pochvala za extra výkony v Miletíně - opět plný počet bodů!!

Věděli jsme, že souboj s přehledem vedoucím mužstvem Probluzí bude těžký, ale my kromě fotbalové šikovnosti umíme hrát i hlavou ( myslím tím mozkem..). První půle se odehrávala v vcelku jasné režii soupeře a o poločase jsme prohrávali 0:2.Naše skleslé a smutné mužstvo se nám podařilo namotivovat a zmobilizovat k heroickému výkonu ( všichni dostali slíbeno za vítězství Hořické trubičky) a ono to zafungovalo. V druhé půli jsme na soupeře doslova vlítli a deklasovali ho třemi góly. Takže nakonec výhra 3:2. Jen pro zajímavost, Probluz za 15 zápasů dostalo celkem 2 góly...Nemá cenu vyzdvihovat jednotlivce, protože všichni bojovali jako jeden muž ( či žena).Soupeř tomu ještě dlouho nemohl uvěřit...Druhý zápas jsme již vcelku vklidu vyhráli nad domácím Miletínem 5:0. Pokud se mi to podaří,tak přidám i výtězné foto ( rodiče snad pro tentokrát prominou za nevýchovné gesto - na fotce chýbí pouze David Jaroš, protože jel do ZOO). Na další fotce je i náš nejmladší fanda. Děkujeme za podporu rodičů.