Elévové mladší: 3. Mistrovský turnaj, doma

Nominace: všichni

Informace před zápasy:

Doma se musíme ukázat !
Budou to těžké zápasy. Oba soupeři nemají souběh se svými A-čky, takže čekáme posily z krajských týmů. Když budem hrát na 100%, tak můžeme určitě uspět.

Hraje se opět podle pravidel mistrovké soutěže - systémem 7 hráčů v poli + 1 gólman.
Klasicky si nezapomeňte vzít: kopačky, chrániče, gumičky, pití, svačinu, ručník a teplé oblečení, vedro nebude.

A jak to dopadlo:

Černilov - FC HK C 2:0
(Horák, Flégl)

Soupeř, který nastoupil s velice mladým kádrem doplněným 2 většími kluky se představil se jako bojovný a snaživý protivník. Naši borci hráli hodně ospale jako by na ně dolehlo nepříznivé počasí. Chyběla kombinace, bojovnost a větší přehled. Kluci zapoměli, že soupeř byť o rok-dva mladší se neporazí sám. Naštěstí hned zkraje vše uklidnil Hynek když si z levé strany hezky připravil míč do středu hřiště na "pravku" a bombou pod víko zavěsil. Ke konci poločasu opět Hynek stříli na bránu a Martin Flégl pohotově doráží.
Druhý poločas jsme se zaměřili na rotaci kádru a bylo to znát, hra byla z naší strany neurovnaná. Dokonce několikrát zahrozil i soupeřův výtáhlý útočník. Ale skóre se už neměnilo, i když šance ještě byly, ale v zakončení nám chyběl klid. Třetí gól nám nebyl souzen, i když třeba Míša pěkně důrazně vybojoval balón pro Rooney-ho, který skóroval, ale akci již před tím ukončil hvizd rozhodčího.

Černilov - Třebeš B 2:1
(Horák, Flégl)

Zápas začal v pořádném dešti, což jej poznamenalo. Kluci z toho byli trochu vyjukaní, ale tentokrát sehráli lepší utkání, snad i pro diváka pohlednější. V zápase jsme měli o trochu více míč na kopačkách a tlačili jsme se dopředu. Z toho také rezultoval pěkný Hynkův gól z dálky. Dál se bojovalo spíš ve středu hřiště. Gól na 1:1 padl po vynikající individuální akci soupeřova útočníka, který prošel od půlky přes celou naši obranu až do brány.
O poločase jsme si zopákli pokyny a obrana už odehrála zápas bez chyb. Rozhodující gól opět padl po střele Hynka a teči Marti Flégla. Pak měl ještě gól několikrát na noze znova Marťa Flégl, ale dohrát zápas v klidu nám nebylo přáno.

Příjemné je, že jsme točili 2 gólmany na které se kluci už můžou spolehnout. Zase výborně hrála obrana, ofenzíva oproti minulým zápasu drhla, na to se budeme muset zaměřit, naštěstí se střeleci našli. Vašek Mach v záloze podal zatím svůj nejlepší výkon, ale pořád může hrát líp, stále mu ještě chybí jiskra.