ZÁPASY: FC Hradec C – Černilov, Třebeš B - Černilov

A jak to dopadlo:

Hráli: Rejtar - Hynek, Kadaník, Žídková, Horák, Mach, Flégl, Jukl, Hovorka, Obzina, Šmied, Dolejší

Černilov - FC HK C 10:0
(Flégl 5x, Jukl 2x, Horák, Kadaník, Žídková)

Soupeř přijel s fotbalovou drobotí bez posil, takže naši borci neměli proti snaživým hostům problém. Rozdíl rok-dva věku byl jasně znát a hned od začátku se hrálo na jednu branku. Výborným výkonem se blýsklo duo Martin Flégl a rvavý Rooney, dobře fungovala jejich podpora ze zálohy. V 5. minutě bylo 4:0 a zbytek zápasu jsme točili sestavou a skóre pomalu narůstalo. Kombinace sice spíše vázla, ale několik akcí si potlesk rozhodně zasloužilo.

Černilov - Třebeš B 5:0
(Flégl 3x, Horák, Jukl)

Další zápas ve stejném duchu. Menší a snaživí hoši, jen na pozicích obránců hráli větší kluci. I tak neměli naši borci větší problém se prosadit. Po poločase bylo 4:0 a opět byl prostor k experimentům. V druhé půlce už jsme skórovali jen jednou, ale po překrásné akci, kdy Hynďa z pozice stopera zátahl balón za půlku, předložil Martinu Fleglovi na levou stranu, Marťa na sebe natáhl obránce a poslal míč před prázdnou bránu, kde nikým netísněný Rooney z první zavěsil. Skóre se už neměnilo i když soupeř vydatně podporovaný rozhodčím (nevím co proti nám má) kopal přísně nařízenou penaltu, ale Vojta Rejtar střelu nadvakrát zlikvidoval.

Všem hráčům děkujeme za přístup a paní Machové za sladkosti pro naše borce.