Elévové mladší: 3. Mistrovský turnaj, doma

29.09.2013 - 12:00

KDY: neděle 29.9.2013
Na hřišti FK Černilov [dle počasí vybereme hřiště]
SOUPEŘI: Třebeš C, D
SRAZ: nejpozději v 9:15 v kabinách, kdo má chuť pomoct s přípravou hřiště, tak stavíme od 8:30
Nominace: všichni
Omluvenky: Honzík Pelouch, Filip Slepička, Petr Sovák, Luka Cejzlar

A jak to dopadlo ?

Nás se sešlo pěkných 17, bylo ideální počasí, takže jsme si ještě střihli přáteláček. Celá akce se moc vydařila.

Černilov A - Třebeš dívky 5:1
(Petrikovič 2x, Briestenský, Pražienková, Veselovský)
Nenavázali jsme na předchozí kvalitní kombinační výkony. Trápili jsme se celý zápas, nepřihrajeme si, trápí nás mokrý trávník, chybí kvalitní první dotek. Přestože jsme soupeřky k ničemu nepustili, tak s výkonem spokojeni nejsme.

Černilov A - Třebeš hoši 2:3
(Brož, Briestenský)
Přestože soupeř neměl na střídání a měl zápas v nohách, tak jsme zápas nezvládli. Podcenili jsme ho a opět jsme pokračovali v neslaných-nemastných výkonech bez kombinace a pohybu. Jdeme 6x sami na kasu (viď Ondro), spálime moře tutovek a pak soupeř dostane 3 šance, které mu sami připravíme a z toho dostaneme 3 branky.

Černilov B - Třebeš hoši 2:7
(Matys, Šmíd)
V prvním poločase naši mlaďáci sehráli se urostlejším soupeřem pěkné představení. Bojujeme a po púlce vedeme 2:1. Do druhého poločasu protočíme sestavu a na nových postech nám to nejde. Dostaneme několik laciných branek a rezignujeme.

Černilov B - Třebeš dívky 3:4
(Lovas, Hroneš, Matys)
Věděli jsme, že holky z Třebše jsou kvalitní a urostlé, ale v tomto zápase jsme opravdu hráli bezvadně. Nelekli jsme se většího soupeře, chodili jsme nebojácně do soubojů, chvílemi si i dobře nahrajeme. Na fotbal se dá koukat. Vynikající byl Fíla Pelikus v brance, Mark Gušlevský v obraně a příkladně odbojoval svůj první mistrovský turnaj Jáša Vrběcký ! Ostatní rozhodně nezůstali pozadu a z výkonu jsme potěšení. Jen tak dál.

Všem moc děkujeme za pomoc s organizací celé akce. Hlavně s přípravou hřiště - moc jsem stál o to hrát na zadním hřišti. Protože hlavní je v zoufalém stavu a koledovali bysme si akorát o nějakou distorzi kotníku. Moc děkuju !!