Elévové mladší: 3. Mistrovský turnaj, doma, všechny body zůstaly doma

02.05.2010 - 10:00
02.05.2010 - 12:50

KDY: neděle 2.5.2010
KDE:
Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov - Roudnice, Černilov - Převýšov, Černilov - Předměřice
SRAZ: 9:15 v kabinách
Nominace:
všichni

Jde o poslední domácí zápas. Navíc nás čekaj 3 zápasy.
Mno, nebylo by od věci, kdyby se nás sešlo co nejvíc .

A jak to dopadlo:

Dnešek nás nezastihl v dobré formě. Ubylo fotbalovosti a všechny zápasy byly hodně upracované. Proti slabším soupeřům, kteří zuřivě bránili jsme měli potíže skórovat. Zbytečně jsme chtěli uhrát všechno sami a chyběla kombinace, takže jsme se nadřeli víc než bylo nutné.

Černilov - Roudnice 3:1
(Jukl 2x, Žídková)

Roudnice disponovala vynikající gólmankou. A oproti minulému duelu výborně a důrazně bránili. Proto jsme se obtížně prosazovali a do konce zápasu i nervovali o výsledek. Soupeř dokonce na 1:1 vyrovnal. Ale přeci jen jsme se prosadili po nacvičeném signálu z rohu a všechny uklidnil Rooney po pěkném průniku.
Vojta Šmied musel v druhé půlce vytáhnout jeden zázračný zákrok a moc nám tím pomohl.

Černilov - Převýšov 6:0
(Kadaník 3x, Jukl, Jaroš, Žídková)

Dnes nejslabší soupeř. Dal nám dost prostoru - pravidelně se jeho 4 hráči zapoměli na naší půlce a my chodili do přečíslení. Takže jsme se dostávali k časté střelbě i když koncovka byla opět prachbídná, ale něco tam spadlo.

Černilov - Předměřice 3:0
(Jukl 2x, Jaroš)

Zase jsme nastoupili k zápasu a čekali, že se soupeř porazí sám. Ale Předměřice bojovaly a nedaly jediný balon zdarma. Třetí zápas, kdy už jsme toho měli dost naběháno a měli jsme si pomoct nahrávkou, naše předpoklady nepotvrdil. Většina chtěla projít celé hřistě samotná s balonem na noze. Radši jsme stříleli z nulového úhlu než by přihrávka našla volného spoluhráče ve vápně.
V druhém poločase se soupeř dokonce 2x dostal do vážnější akce na naší půlce, kterou musela Náťa hasit.

Aby hodnocení nevyznělo zase negativně. Přeci jen jsme dnes vyhráli všechny naše zápasy a zatím i všechny jarní, což je paráda. Takže vítězná šňůra pokračuje. Ale po minulém výkonu jsme čekali o něco více kombinace.
Za dnešek pochvala hlavně za bojovnost. Nejvíc náš potěšil návrat Míši Dolejšího po dlouhém marodění - dnes hrál nezvykle v obraně a opravdu výborně.

Sestava:

Šmied (Obzina) - Kosinky, Žídková, Dolejší, Kadaník, Obzina (Šmied), Jaroš, Jukl, Urban, Drešer, Hroneš