Elévové mladší: 3. Mistrovský turnaj jaro, ve Lhotě

01.05.2011 - 11:50

KDY: neděle 1.5.2011
Na hřišti ve Lhotě p. L.
ZÁPASY: Černilov A - Kratonohy, Černilov B - Lhota p.L., Černilov A - Lhota p.L., Černilov B - Kratonohy
SRAZ: 9:00 u kabin nebo 9:30 na místě
Nominace: všichni

Kromě dlouhodobých marodů je otazník jen nad Kubou Voslařem. Navíc se na tréninku po delším čase objevil Dan, takže bysme mohli mít konečně víc než 1ho na střídání.

A jak to dopadlo ?

Cernilov A - Lhota p. L. 5:3 (3:1)
(Hroneš 4x, Kosinová K.)

Cernilov B - Kratonohy 6:3 (4:2)
(Hrdina 3x, Palma 2x, Kadaník)

Cernilov A - Kratonohy 4:0 (3:0)
(Hroneš 2x, Hovorka V. 2x)

Cernilov B - Lhota p. L. 0:4 (0:1)

Konečně jsme měli možnost si zopaknout turnaj se stejnými soupeři jako na podzim a získat tak zpětnou vazbu, jak jsme se "zlepšili". Na podzim jsme se stejnými soupeři uhráli 1 výhru. Tentokrát výhry byly 3 a ne náhodné, takže máme dobrý pocit, že se posunujeme dopředu.
Áčko odehrálo porádní zápas s domácími - ti byli velcí, bojovní a důrazní, ale neporadili si s naší fotbalovostí. Hlavně Dominik řádil a v druhém poločase se k němu přidala i Klárka a kombinačně domácí obranu rozebírali. Dařila se i rozehra z obrany. V druhém zápase s Kratonohy to byla jasná záležitost a nebýt naší nepřesné mušky a výborného gólmana soupeře, tak musel být rozdíl dvouciferný. Rotovali jsme posty, takže i souhra trochu vázla.
Bčko sehrálo 2 výborné zápasy, v obraně nedarovaly nic soupeřům hlavně tvrdé stoperky Náťa s Léňou a útoku řádili především Míša s Davidem. První zápas zaslouženě vyhrálo a i druhém zápase dlouho domácím vzdorovalo. Mužem obou zápasu byl fantastický gólman Honza Lankaš.