Elévové mladší: 3. Mistrovský turnaj, v Roudnici

Na hřišti TJ Sokol Roudnice
ZÁPASY: Roudnice – Černilov, Převýšov – Černilov

SRAZ: 8:45 u kabin nebo v 9:30 na místě
Nominace: všichni zdraví a přítomní [omluveni jsou Kosinky, Honza Lankaš + marodi Dáda Jaroš, Domino Hroneš, Náťa Rejnková, Mates Obzina, Tom Lorenc, otazník je nad Bertíkem Horákem, Honzou Horákem]

Tentokrám máme pár marodů, ale naštěstí nás je v týmu dost, takže sestavu snad do kupy dáme a popereme s o dobrý výsledek.
Aktuálně - pátek 20:26 - přišly další omluvenky, vypadá to, že nebudeme mít na střídání. Peklo, když na trénink nás dorazí i 19.

A jak to dopadlo:

Děkujeme všem za dnešní účast. Marodi Mates Obzina a Bertík ukázali jací jsou srdcaři, když přijeli týmu pomoct.
Takže jsme měli dokonce luxusní 2 hráče na střídání. Při neúčasti brankářek se v kase točili Vojta Šmied a Mates Obzina.

Černilov - Roudnice 5:0 (Kadaník 2x, Jukl, Dolejší, Bertík Horák)

Z Roudnice jsme měli respekt, ale kluci a holka začali ve velkém stylu. Byli jsme důrazní, bojovní a hlavně Rooney procházel soupeřovou obranou jako nůž máslem. Hned v první minutě právě Rooney proběhl obranou a chladnokrevně zakončil. V druhé minutě pronikl po pravé straně, natáhl na sebe hráče a servíroval báječný balón před bránu, kde brankářku domácích propálil Míša Dolejší. Dál jsme byli aktivní a z tlaku rezultovali ještě 2 branky do poločasu.
V druhé půlce naši borci polevili při vidině vedení. Ale i tak jsme byli aktivnější, ale gól už padl jen jeden, zbylé šance pochytala vynikající brankářka soupeře.

Černilov - Převýšov 8:0 (Kadaník 2x, Urban 2x, Žídková 2x, Šmied, Hovorka)

Soupeř nastoupil oslaben o jednoho hráče a navíc s menšími hošíčky, takže to byl jednoznačný zápas. Naše jsme nabádali ke kombinaci a netlačili na góly, protože nám bylo převýšovských skoro líto.

Za dnešek všechny zůčastněné moc chválím. Jsem moc rád, že se zapsalo listiny tolik střelců. Je vidět, že nejsme tým jednoho hráče. Potěšily některé kombinace i nacvičené prvky. Líto mi je jen, že nás nebylo víc, dnes by si všichni pěkně zastříleli.

Fotecky

Kdyztak najdete ZDE .