Elévové mladší: 3. Mistrovský turnaj v Roudnici

Na hřišti TJ Sokol Roudnice
ZÁPASY:
Černilov A - Roudnice A , Černilov B - Roudnice B , Černilov A - Roudnice B, Černilov B - Roudnice A
SRAZ:
9:15 na místě, sraz v 8:45 u kabin, počítám že naberu Mišáka Hovorku doma v 8:42 a u kabin Nikču a Mišáka Jelínka
Nominace:
2004ky povinně, mladší ročníky dobrovolně (nemá být úplně ideální počasí, takže pokud někdo z mlaďáků posmrkává, tak radší zůstaňte doma)

Omluveni: Kuba Voslař, Kája Márta, Ondra Sovák, Daneček Hroneš

A jak to dopadlo ?

I přes dost omluvenek se nás sešlo krásných 17 borců. Ke všemu přestalo před zápasem pršet, takže podmínky byly téměř ideální. Po dohodě jsme opět sehráli zápasy 2x Ačka spolu a 2x Bčka spolu.

Černilov A - Roudnice A 4:5
(Krejza 3x, Hovorka)
Soupeř potvrdil, že oprávněně patří mezi nejlepší týmy okresu. Jejich tým byl komplet kvalitních a vysokých 04ek (tímto apeluji na rodiče těch našich - každý den řízek navíc a do půl roku je dorosteme ).
Hrál se výborný zápas nahoru-dolu, do kterého jsme výborně nastoupili, ale vedení jsme neudrželi i když Míša Jelínek v brance čaroval. Přes prohru spokojenost - jen takovéhle zápasy nás posouvají dál.

Černilov A - Roudnice A 2:7
(Krejza, Svatoň)
Opět zápas, kde jsme museli makat na 120%. První poločas jsme prohráli o gól, ale v druhé půli jsme se dopouštěli zbytečných chyb a několik branek jsme domácím doslova darovali a jakmile nám soupeř odskočil o 3 už chyběla vůle. Přesto byly ve hře pasáže, kdy jsme měli kvalitu - dobře jsme dostupovali a předskakovali. Nicméně bylo vidět, že proti domácím jsme horší ve startu na balon a v rozehře od brány.

Černilov B - Roudnice B 9:5
(Kvapil 4x, Brož 3x, Cejzlar, Pražienková)
Mlaďáci si pěkně zastříleli a potvrdili rostoucí formu.

Černilov B - Roudnice B 7:3
(Kvapil 2x, Brož 2x, Pražienková, Hrnčíř, Veselovský)
Opět pěkný zápas, kde jsme zlepšili kombinaci a chvílemi jsme předvedli i pěkný ťukes.
Výborní byli zejména Matouš v obraně a rychlík Lukáš Kvapil v útoku.