Elévové mladší: 4. Mistrovský turnaj, v Malšovicích

03.05.2009 - 10:00
03.05.2009 - 11:30

KDY: neděle 3.5.2009
KDE:
Na hřišti Malšovic
ZÁPASY: Černilov - Malšovice, Černilov - Nový Hradec
SRAZ: 9:00 u kabin nebo 9:30 na místě
NOMINACE: Vojta Rejtar - Martin Hynek, Tom Kadaník, Roman Věcek, Hynek Horák, Vašek Mach, Martin Flégl, Štěpán Jukl, Natálka Žídková, Vojta Šmied, Kuba Hovorka, Kuba Kvapil
ROZHODČÍ: Dostál, Koza

Celkem nás sužují nemoce. Snad se do neděle dáme dohromady a popereme se s Novým Hradcem o první flek, máme jim co oplácet.
Pro ty, kdo nevědí lokaci hřiště: Hledejte sportovní ulici, kousek za pověstnou hospodou U Čechů. Odkaz na mapách je TU.

A jak to dopadlo:

Černilov - Malšovice 3:0
(Horák 2x, Flégl)

Zápas se odehrával na půlce soupeře, který zahustil obranu a bránil v 6ti. Naštěstí se neopakovalo naše trápení z našeho minulého zápasu. Už do poločasu bylo rozhodnuto, měli jsme jasnou převahu a tu ještě vyzdobil 2ma góly agilní Hynďa. První padl po pěkné střele pod víko z kraje vápna a druhý z tresňáku, kdy balón ještě lehce přizdvihl domácí obránce hlavou.
Po poločase jsme stále hráli aktivně a soupeře k ničemu nepustili. Poslední gól si konečně připsal Marťa Flégl po pěkném průniku. Ještě sme neproměnili penaltu, takže se skóre už neměnilo.  

Černilov - Nový Hradec 2:0
(Flégl, Jukl)

Zápas dvou prvních týmů v tabulce, přinesl pěkný a důrazný fotbal. Naši museli hrát naplno, protože Nový HK jen tak neprohrává. Soustředili jsme sa na precizní defenzivu, kdy Marťa Hynek se soustředil na domácí hvězdu Zuzanku. Svoji roli sehrál na 120%, protože si Zuzka v podstatě nekopla. Hynďa hrál staženého a defenzivu zajišťoval. Dnes ale celá obrana dirigovaná Tomem s Natálkou napravo (Roman ještě dobírá antibiotika) hrála velmi dobře. Hynďa většinu akcí rozbíjel už v zárodku a precizně rozdával míče dopředu, kde si hlavně s Martinem Fléglem beci nevěděli rady. Zase jsme se ale trápili v koncovce, kdy nadstanardně lehký balon kluci překopávali přes bránu. Pátou čistou šanci ale Marťa konečně proměnil, takže do poločasu jsme šli za stavu 1:0.
I v druhé půlce to vypadalo podobně - spoustu šancí jsme zazdili a i soupeř se dostal k několika nebezpečným akcím, při jedné z nich chytil Vojta Rejtar balon na brankové čáře. Uklidnění naštěstí zabezpečil Rooney, kdy po rychlém přechodu zakončil báječnou ranou z první "do vinglu".
Perfektně odmakaný zápas a zasloužená výhra.