Elévové mladší: 5. Mistrovský turnaj, doma

10.10.2010 - 12:00

KDY: neděle 10.10.2010
Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov A - Dohalice, Černilov B - Hořiněves, Černilov A - Hořiněves, Černilov B - Dohalice
SRAZ: 9:15 v kabinách
NOMINACE: všichni

Když bude pěkné počasí, dáme si na záver i přátelák Ačko proti Bčku.

A jak to dopadlo:

Na nedělní dopolodne jsme měli k dospozici rekordních 16 hráčů, což je paráda a jsme moc rádi. I počasí nám přálo, hrálo se na sluníčku, které dalo zapomenout na ranní "nulu". Tým jsme rozdělili ročníkově, aby ti co spolu boudou hrát i další sezóny, hráli pokud možno po kupě. Dnešní premiéru v dresu elévků absolvovali Jirka Slezák a Martin Novotný a rozhodně se neztratili.

A-čko hrálo ve složení Honza Lankaš, Vojta Hovorka, Kosinky, Mates Urban, Dominik Hroneš, Dan Haft, Tom Drešer.
B-čko hrálo ve složení: Jirka Strnad, Míša Hovorka, Ondra Havelka, David Hrdina, Michal Palma, Jirka Slezák, Martin Novotný, Náťa Rejnková.

Černilov "A" - Dohalice 1:1
(Hovorka)

Dohaličtí měli v sestavě 4 fotbalové a dobře rostlé dívenky, jednohosuper hráče + tým bojovníků, takže zápas s nimi nebyl vůbec jednoduchý, cemuž odpovídá i výsledek.

Černilov "A" - Hoříněves 8:2
(Hroneš 3x, Hovorka 2x, Urban 2x, Haft)

Jasná záležitosti, kdy soupeř našim borcům nestíhal.

Černilov "B" - Dohalice 0:9

Na naše mladíčky, příliš silný soupeř. Jak fyzicky, tak fotbalově vyspělejší. Navíc jsme míchali sestavou, aby si kluci a holka zahráli na různých pozicích, takže ani naše hra nebyla optimální.

Černilov "B" - Hoříněves 5:2

(Hrdina 3x, Palma, Rejnková)

Historicky druhé vítězství našich "mladých pušek" bylo zasloužené. Soupeř se opíral o 2 dobře rostlé hráče v útoku, které obrana dirigovaná Náťou Rejkovou uhlídala. V útoku opět řádil nezastavitelný David Hrdina a když se k němu přidal rváč Míša Palma měli hosté opravdu problém. Tradičně se pěknými zákroky v brance blýskl Jirka Strnad.
I když stále řešíme některé situace ne úplně správně, chybí kvalitnější přihrávka i nabídka je vidět, že se posouváme dopředu.

Snad jsem nepopletl střelce, ale ti stejně jako výsledky nejsou v této kategorii podstatné. Důležité je že jsme si všichni pořádně zahráli. Děkuji hráčům za poctivý přístup a rodičům za pomoc s organizací celé akce.