Elévové mladší: 5. Mistrovský turnaj jaro, na Slávii

15.05.2011 - 11:50

KDY: neděle 15.5.2011
Na hřišti Slávie HK
ZÁPASY: Černilov A - Slávia HK, Černilov B - Předměřice, Černilov A - Předměřice, Černilov B - Slávia HK
SRAZ: 9:00 u kabin nebo 9:30 na místě
Nominace: všichni

A jak to dopadlo ?

V nepříliš fotbalovém počasí, ale na velice kvalitním trávníku jsme sehráli 4 těžká utkání.

Černilov A - Slávia HK 2:1 (2:0)
(Palma 2x)

Slávia oproti podzimu posílila a disponovala hodně fyzicky vyspělými hráči, takže i naše Ačko s nimi mělo problémy. Začali jsme pěkně, dařila se kombinace, ale v koncovce jsme selhávali. Místo chybějící Klárky jsme posunuli z Bčka Míšu Palmu a jeho důraz a tah na branku dnes rozhodoval, když dokázal dobře těžit z Dominikových příher.

Černilov B - Předměřice 0:3 (0:2)

Šance byly, ale Předměřice byly větší, tvrdší a fotbalovější - vyhrály zaslouženě.

Černilov A - Předměřice 1:0 (1:0)
(Palma)

Do utkání jsme šli s respektem, protože Předměřice jsme ze dvou předchozích zápasů letos ještě neporazili. A opět to byl boj od prvních minut. Hlavně zodpovědnou prácí v defenzivě jsme urvali výhru. Náš výkon neměl jiskru a nebyl optimální, na většině kádru se nejspíš podepsala celovíkendová pařba s tatínky

Černilov B - Slávia HK 1:2 (0:1)
(Hrdina)

Mlaďáci se statečně rvali a sahali po bodu, ale soupeř odskočil z přísně nařízené penalty.