ZÁPASY: Lhota p.L. – Černilov, Kunčice – Černilov
Nominace: všichni (omlouvali se oba Horáci a obě Kosinky)

Kdo nebyl v Kunčicích, tak doporučuji jet stejnou trasou jako na Roudnici - Kunčice jsou 5km daleko. V podstatě za Roudnici doprava a pořád rovně. Lokace hřiště je TADYK.

A jak to dopadlo:

V sychravém počasí se výhry nerodily snadno.

Černilov - Lhota p.L. 3:0
(Jukl 2x, Obzina)

Po celý zápas jsme měli jasnou převahu, Náťa v brance si nesáhla na balon, ale gólově jsme se dokázali prosadit až v druhé půlce. O poločase jsme zamíchali rozestavením a asi i díky tomu viditelně ožili. Rooney hned v první minutě druhé půle "odcentroval" do brány a hned byl na našich kopačách větší klid. Další gól dal Mates Obzina po špatném odkopu brankáře soupeře. Z přehršle dalších šancí se vyvedla už jen jedna - Náťa Žídková báječně poslala křížný balon za obranu a vyzvala Rooney-ho ke skórování.

Černilov - Kunčice 3:1
(Jukl, Obzina, Kadaník)

Zase nám nevyšla první půle - prohráli jsme ji 0:1. Soupeř nás překvapil velice důraznou horu a systémem 4-0-3, kdy nekompromisní beci nakopávali balony na útočníky. Naše šance pochytal výborný gólman nebo jsme byli zbrklí.
Za druhou půli si ale naši zaslouží pochvalu. Soupeře zmáčli a z mnoha šancí se 3 vyvedly. Ale dlouho to nevypadalo, zvonily akorát břevna nebo tyče a tak trenéři prošli několika "miniinfarkty". Jen Náťa měla 5 fíků na noze.