ZÁPASY: Miletín - Černilov, Hořice - Černilov
SRAZ: 8:45 v kabinách nebo v 9:30 na místě
Nominace: jede se daleko a čeká nás poměrně špatné počasí, tentokrát vezmem užší kádr.
Gólmani: Kuba Hovorka, Vojta Rejtar
V poli: Roman Věcek, Natálka Žídková, Martin Hynek, Hynek Horák, Vašek Mach, Štěpán Jukl, Martin Flégl, Vojta Šmied, Mates Obzina, Bertík Horák

Informace před zápasy:

Domácí jsou bojovný tým, který nesmíme podcenit jako v neděli Malšovice. A Hořice aktuálně figurují na prvním místě tabulky, takže cesta k úspěchu je jedině přes maximální bojovnost.

Když porazíme Hořice, má u trenéra každý hrač za odměnu Hořickou trubičku.

A jak to dopadlo:

Dneska už výkon i výsledek byl o poznání lepší. Hodně si cením toho, že dnes s námi nebyli 3 hráči, kteří patří do základu, ale zbytek týmu se semkl a hrál dobře.

Černilov - Miletín 2:0
(Flégl, Horák)

Protože nebyl Roman, Tomáš a Vojta Rejtar, tak základ vypadal následovně: obrana hrála ve složení Martin Hynek - Natálka - Vašek, záloha Hynek Horák - Vojta Šmied a útok Martin Flégl s Roonym. Na střídačce byli jen 2 borci - Mates Obzina s Bertíkem.

V prvním zápase byla fotbalová kvalita a zkušenosti jasně na naší straně. Soupeř se zaměřil na zahuštění obrany v 5ti - 6ti lidech a těžil ze hry svého vytáhlého a fotbalově vyspělého kapitána. Nicméně už v prvním poločase jsme dvakrát skórovali, z dalších šancí už nic nebylo, takže zbytek zápasu už jsme dohráli na jistotu bez změny skóre. Soupeř za půlkou mockrát nebyl a Kuba si na balon vůbec nesáhl.

Černilov - Hořice 1:0
(Horák)

Druhý zápas s lídrem soutěže už byl o něčem jiném. K vidění byl pěkný fotbal, protože všichni na hřišti dobře věděli co dělat, takže se netvořily hloučky a víc se kombinovalo.
První poločas byl vyrovnaný. Martin s Roonym spálili několik šancí zato na druhé zase exceloval Kuba v bráně když nás 2x uchránil od gólu. Nicméně do poločasu se skore neměnilo.
V druhé půlce se naši do soupeře doslova zakousli a výsledkem tlaku byla Hynďova střela z dálky, která se ujala - 1:0. Ale naší nepolevili tlačili dál a jen Hynek měl další 3 góly na noze (nastřelená tyč, horní konstrukce ...). V podstatě už do konce zápasu soupeře k ničemu nepustili a veškeré náznaky šancí soupeře dnes suverenní Natálka na stoperu s přehledem pohlídala.

Velká pochvala všem zůčastněným !!

A v uterý na tréninku se budou servírovat Hořické trubičky ...

Ještě upozornění - 28.10. na státní svátek jsem přihlásil 2 týmy na turnaj ve Vamberku na umělou trávu. Zkuste s tímto termínem ve svých plánech kalkulovat.