Elévové mladší: 5. Mistrovský turnaj, v Urbanicích, poprvé jsme vyhráli všechny zápasy

09.10.2011 - 10:00
09.10.2011 - 11:50

KDY: neděle 9.10.2011
Na hřišti v Urbanicích
ZÁPASY: Černilov A - Urbanice, Černilov B - FC HK žákyně, Černilov A - FC HK žákyně, Černilov B - Urbanice
SRAZ: 8:45 u kabin nebo 9:15 na místě
Nominace: všichni, jak jinak
Omluveni: Ondra Petrikovič

Trasa: je TADY.
V autě bych měl mít kdyžtak 3 místa.

A jak to dopadlo ?

Dnešek hodnotím maximálně pozitivně. Trochu jsme rozložili síly do obou mančaftů a tento tah se vyplatil, po pěkném a bojovném výkonu vezeme domů 4 výhry.
A sestava: Strnad - Rejnková, Havelka, Palma, Hrdina, Kadaník, Slezák, Vrabec
B sestava: Lankaš - Svatoň, Hovorka, Brož, Voslař, Briestenský, Jelínek, Zídka

Černilov A - Urbanice 10:2 (7:2)
(Palma 5x, Hrdina 2x, Rejnková, Slezák, Strnad)
Naši borci byli nabuzení a na soupeře hned vlétli. Po pár minutách a několika výstavních kombinacích už jsme vedli o 3 branky a fotbal si užívali. Do druhé půlky jsem prostřídali brankáře, posty v poli, ale dál se hrálo podle našich not. Perfektní výkon všech zůčastněných podtrhl svou první brankou Jirka Slezák.

Černilov A - FC HK dívky 10:1 (6:1)
(Palma 4x, Hrdina 5x, Strnad)
Stejný průbeh jako minulý zápas. Hlavně Palmiče bylo plné hřiště, dobře jsme kombinovali a z mlaďáků se největší chutí prezentoval Tobiáš. Po půlce opět došlo na rotaci postů a opět zvládnutou na jedničku.

Černilov B - FC HK dívky 3:2 (1:2)
(Voslař, Brož, Lankaš)
Tradičně jsme prospali začátek. Děvčata nám po našich hrubicích utěkla na 0:2, ale zlepšeným a bojovným výkonem jsme zápas otočili. První půli chytal Honzík Lankaš a druhou Kuba. Výborné bylo stoperské duo Hovorka - Svatoň.

Černilov B - FC HK dívky 7:3 (3:0)
(Lankaš 5x, Voslař, Brož)
Výborný výkon všech od prvních minut. Střeleckou potenci a zkušenosti prodal Honza Lankaš. Neztratili se ani mlaďáci.
První půli chytal Kuba a druhou Honza Svatoň.

Pánové a dámo - dnes jste byli špičkoví !! Smekám pře Vaším výkonem.