Elévové mladší: 6. Mistrovský turnaj, doma

Na hřišti FK Černilov [doma]
ZÁPASY: Předměřice – Černilov, Stěžery - Černilov
SRAZ: 9:15 v kabinách
NOMINACE: všichni, co jsou zdraví a doma, podle informací na tréninku počítám, že budou Vojta Rejtar, Marťa Hynek, Tom Kadaník, Náťa Žídková, Hynek Horák, Vašek Mach, Martin Flégl, Štěpán "Rooney" Jukl, Mates Obzina, Kuba Hovorka, Vojta Šmied, Vojta Plhal

Stěžery hrají na jaře ve výborné formě a právě s nimi si to rozdáme o první flek.

A jak to dopadlo:

Černilov - Předměřice 5:0
(Flégl 3x, Jukl 2x)

Jednoznačná záležitost. Soupeře jsme jasně přehráli, prostřídali pořádně celý kádr, zkrátka takhle by to mělo vypadat. Některé akce byly opravdu pěkné. Oku diváka musela lahodit akce na 4:0, kdy Vojta Šmied na pravé straně na naší půlce posunul Rooneymu na půlku, ten správně posunul doleva na Hýňu, Hýňa popotáhl a vrátil Roneymu do prava před bránu, Rooney dal na Martina Flégla vlevo do gólovky. Krásný rychlý přechod. Pochvala všem. Zastříleli jsme si, Hýňa si zapsal 4 příhry do gólu.

Černilov - Stěžery 0:1

Duel prvního s druhým přinesl bojovný a vyrovnaný zápas. Týmy, které se dobře znají. Proto na naší straně Náťa přebrala dozor nad špílmachrem Ledvinkou na druhé straně si Marťa Flégl sebou také vodil bodyguarda. Výsledek je trochu krutý, ale takový je fotbal. Neproměnili jsme šance, takže se nesmíme divit. Na čisté šance 5:2, ale na góly 0:1. Soupeřův gól padl by chybě na levém kraji obrany a tuším Jedlička střelou po zemi na zadní tyč nedal Vojtovi šanci. Byly 4 minuty do konce a po gólu jsme znervózněli a neměli jsme vůli k otočení výsledku.
Objektivně - zápasu by slušela remíza. Ale potvrdily se předpovědi, že zápas bude o  jednom gólu, ale šťastnější byli nakonec tentokrát hosté a oplatili nám podzimní porážku.