Elévové mladší: 6. Mistrovský turnaj, doma

ZÁPASY: Třebeš B – Černilov, Malšovice – Černilov
SRAZ: 9:15 v kabinách
Nominace: všichni

Počasí fotbalu teď moc nepřeje. Ale i přesto bychom poslední mistráky rádi dohráli. Rozhodně nebude přátelák. Chceme rychle odehrát 2 zápasy a svištět do tepla.
Pro ty co dorazí: nezapomeňte na teplé oblečení pod dres, čepici, rukavice.

A jak to dopadlo:

Černilov - Třebeš B 5:0
(Kadaník 2x, Obzina 2x, Jukl

Jasná záležitost. Naši byli herně i fyzicky vyspělejší a to se projevilo.

Černilov - Malšovice 0:2

Smolný zápas. Soupeř nás nijak nepřehrál, ale zužitkoval všechny svoje šance. Když jsme my v zakončení váhali nebo nebyli přesní, tak se nesmíme divit. Soupeřův obranný blok byl velice pozorný a nekompromisní, moc místa a času naším ofezivním hráčům nedával. Aspoň se zase odhalilo na čem musíme nejvíc pracovat.

Dneškem jsme tak zakončili podzimní část mistrovské soutěže a myslím, že se nemáme za co stydět. Z 13 zápasů jsme 10 vyhráli a jen 3 prohráli, to není žádná ostuda. Nás spíš těší, že ve většině zápasů jsme byli herně lepší a jedině Probluz nás přehrála. Potrénujem a připravíme se na pořádný jarní finiš. Kádr na to máme kvalitní dost.

Letmo nastíníme co nás čeká:
- dokud to půjde, budeme chodit trénovat ven
- jakmile nás počasí vyžene ze hřiště, přesuneme se do školní tělocvičny, ale budeme trénovat už jen jedenkrát týdně (ve čtvrtek)
- v sobotu 14.11. se zůčastníme halových okresních přeborů v Třebši (přihlásili jsme 2 týmy, aby si všichni pořádně zahráli), takže si tento termín už dopředu rezervujte pro fotbal
- zimní přípravu si spestříme ligou ve Stěžerách (na umělé trávě), budem se snažit se dostat do větší haly či na umělku