Elévové mladší: 6. Mistrovský turnaj, doma

16.10.2011 - 10:00
16.10.2011 - 12:00

KDY: neděle 16.10.2011
Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov A - Nové Město, Černilov B - Kratonohy, Černilov A - Kratonohy, Černilov B - Nové Město

(Palma 4x, Lankaš 3x, Hrdina, Slezák)

Výborně sehraný zápas. Po poločase krásných 5:0, v druhé půlce už jsme malinko soupeři povolili, ale přesto sehrané na jedničku.

Černilov A - Nove mesto 3:1
(Palma, Hrdina, Rejnková)

Poločas 1:1 a nadšeně bojující hosté nám dělali problémy. Výhra byla nakonec upracovaná, ale zasloužená.

Černilov B - Nové Město 0:2
Ve světle toho jak hráli hosté s naším Áčkem je 0:2 velice pěkný výsledek. V bráně čaroval Jirka a v druhé půlce jsme měli i 2 moc pěkné šance ke skórování.

Černilov B - Kratonohy 0:6
Do poločasu bylo jen 0:2 a hra vcelku vyrovnaná. V druhé půlce jsme vsadili vše na ofenzívu, Jirka šel do útoku, ale hosté nás zkušeně trestali. Šance jsme si vypracovali, ale zakončení dnes nebyla naše silná disciplína. Asi největší tutovku měl Dominik, když sám před brankářem netrefil. Nejvíc mně příjemně překvapil Míša Jelínek důrazem a bojovností s jakou chodil do soubojů.