Elévové mladší: 6. Mistrovský turnaj, doma

14.10.2012 - 12:00

KDY: neděle 14.10.2012
Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov A - Dohalice, Černilov B - Předměřice, Černilov A - Předměřice, Černilov B - Dohalice
SRAZ: nejpozději v 9:15 v kabinách
Nominace: všichni

Když bude slušné počasí a dost hráčů, tak si dáme zase ještě zápas mezi sebou.
A jen poznámka - o víkendu budu objednávat další várku klubového oblečení (tepláky, teplákovka, šusťačka). Zájemci se hlaste u trenéra.

A jak to dopadlo ?

Super počasí a i když hromada lidí marodila, tak jsme měli nejlepší počet na střídání - 18 hráčů. Tedy 2x
brankář a 4x čtveřice na střídání.

Černilov A - Dohalice 12:1
(Vrabec 4x, Voslař 3x, Krejza 3x, Kadaník, Hovorka)
Soupeř byl kvalitní, měl velmi dobré ofenzivní hráče, ale my jsme se dnes potkali s formou. Hráli jsme krásný kombinační fotbal, dařilo se nám 1 na 1 a góly padaly po rozborkách soupeřovy obrany.

Černilov A - Předměřice 9:0
(Krejza 4x, Hrnčíř 2x, Hovorka, Voslař, Petrikovič)
Po dojmem dobře sehraného utkání jsme začali dost lehkovážně, ale po pár minutách už jsme se srovnali a začali hrát to svoje. Výborný přechod, kvalitní kombinace, jen tentokrát jsme nedávali tutovky do prázdné, ale šancí bylo tolik, že tam něco prostě spadnout muselo.

Výborné byly oba zápasy a myslím, že se bylo na co koukat. Asi náš nejlepší letošní výkon. Doufám, že je to znamením rostoucí formy a výkonosti. Hodně nám pomáhá, že jsme začali víc kombinovat s brankářem, který je pátým hráčem v poli.

Černilov B - Předměřice 0:5
Střídáme lepší pasáže s horšími. Dostaneme se do šancí, ale chvílemi vypadáváme z role a soupeřům povolujeme střílet na naši bránu, kde sice Míša Jelínek čaruje, ale nemůže pochytat všechno.

Černilov B - Dohalice 1:10
(Brož)
Hostující útočníci byli nad naše síly. Během jednoho střídání jsme dostali 4 fíky a to se pak těžko zvedá hlava.

Ještě jednou díky všem za pomoc s pořádáním akce a důležitá věc: místo úterníího tréninku jedeme na přátelák do Roudnice. Všichni.