Elévové mladší: 6. Mistrovský turnaj jaro, doma

22.05.2011 - 12:00

KDY: neděle 22.5.2011
Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov A - Malšovice, Černilov B - Třebeš B, Černilov A - Třebeš B, Černilov B - Malšovice
SRAZ: 9:15 v kabinách
NOMINACE: všichni

Snad se nám vyhnou přeháňky.

A jak to dopadlo ?

Přeháňky opravdy nebyly, ale zaskočila nás "Keňa" - 30 stupňů ve stínů. Naštěstí jsme dnes měli rekordních 16 (100% účast !!!) hráčů na hraní, což je rekord - to mne moc potěšilo, hlavně jsme mohli rozložit zátěž v parnu mezi více hráčů.

Černilov A - Malšovice 4:1 (1:1)
(Hroneš, Haft, Kosinová, Hovorka)

Celý zápas byl jasně v naší režii. V první půlce jsme hrubě zahazovali šance, kdežto soupeř ze své jediné střely skóroval, ale nezpanikařili jsme a zlepšenou kombinací jsme pěkně utkání dohráli, hlavně se zlepšenou koncovkou. Příjemné je že koncovka je týmová práce a o góly se pěkně dělíme.

Černilov B - Třebeš B 2:3 (1:2)
(Havelka, Hrdina)

Vyrovnaný zápase, který jsme příkladně odmakali, ale porazil nás jediný hráč soupeře - urostlý bek 3x ze své půlky odkopl balon a byly z toho 3 fíky v naší síti.

Černilov A - Třebeš B 4:1 (4:0)
(2x Hroneš, Haft, Hovorka)

Jasné vítězství a pěkný výkon hlavně v prvním poločase. Soupeře jsme k ničemu nepustili a pěkně kombinovali. Mrzí mne jen druhý poločas, kdy jsme za jasného vedení trochu polevili.

Černilov B - Malšovice 3:5 (3:0)
(Havelka, Hrdina, Palma)

Zápas zvratů, naši mlaďáci výborně utkání rozehráli a vedli o 3 branky, ale v druhé půlce už odešli fyzicky a soupeř toho dokonale využil.

Díky všem hráčům za parádní výkony a rodičům za pomoc s organizací a fandění.