Elévové mladší: 7. Mistrovský turnaj, doma

24.10.2010 - 12:00

KDY: neděle 24.10.2010
Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov A - Nový Hradec A, Černilov B - Nový Hradec B, Černilov A - Nový Hradec B, Černilov B - Nový Hradec A
SRAZ: 9:15 v kabinách
NOMINACE: všichni

A jak to dopadlo:

Oproti sobotě se počasí dost zhoršilo, no alespoň tolik nemrzlo. Zase jsme trochu zamíchali sestavami, premiéru v dresu elévů dnes absolvoval Dominik Zítko.

A-čko hrálo ve složení Jirka Strnad, Vojta Hovorka, Klára Kosinová, Mates Urban, Dominik Hroneš, Dan Haft, Míša Palma.
B-čko hrálo ve složení: Léňa Kosinová, Míša Hovorka, Náťa Rejnková, Tomáš
Lorenc, David Hrdina, Martin Novotný, Kuba Voslař, Dominik Zítko.

FK Černilov A - FC Nový HK A 1:2
(Hroneš)
- vyrovnaný zápas, kde rozhodly 2 naše zbytečné chyby, kdy jsme míč soupeři doslova darovali a když nám ani rozhodčí Láďa Collina neuznal gól, vítězství brali hosté.

FK Černilov A - FC Nový HK B 6:0
(Hroneš 3x, Hovorka 2x, Urban)
- jasná záležitost našich borců. Soupeř nás nechal i zakombinovat, takže jsme si pěkně zastříleli.

FK Černilov B - FC Nový HK B 1:3
(Voslař)

- vyrovnaný zápas, který rozhodl jeden nadstandardně disponovaný hráč v dresu soupeře, když 3x proběl s balonem na noze hřištěm, jinak se hra přelévala, ale my jsme v koncovce tentokrát nebyli tolik nebezpeční. První gól v dresu elévů vstřelil Kuba Voslař, gratulujeme, jen tak dál.

FK Černilov B - FC Nový HK B 0:14
- soupeř byl větší, fotbalovější a důraznější, takže naše benjamínky jasně "přejel". Bylo vidě, že proti Spartaku vyhráli zápas právem.

Sice jsme vyhráli jen jeden zápas, ale s výkony a přístupem hráčů jsme spokojeni. Moc díky rodičům za podporu a pomoc.

Příští týden nás čeká dvojboj - sobota doma a neděle v Roudnici. Vzhledem k tomu, že ve čtvrtek je svátek, tak budeme v týdnu trénovat jen v úterý (o víkendu to doženeme).