Elévové mladší: 7. Mistrovský turnaj, doma, ZMENA !!

31.05.2009 - 10:00
31.05.2009 - 11:30

KDY: neděle 31.5.2009
Na hřišti FK Černilov [doma]
ZÁPASY: Převýšov – Černilov, Chlumec - Černilov
SRAZ: 9:15 v kabinách
NOMINACE: všichni, co jsou zdraví a doma

Poslední domácí mistrák. Chceme-li se porvat o titul musíme oba zápasy odjezit naplno !
Ještě si po zápasech s rodiči probereme plán na konec sezóny, chceme podniknout ještě několik akcí a zajímá nás jejich názor.

Aktuální změna:
Převýšov nedorazí (zápas bude nahrazen, termín zatím netušíme). Takže nás čeká jen jeden zápas. Stačí když do kabin dorazíme před 10-tou. Čeká nás jen zápas s Chlumcem v 10:45. Takže je zbytečné se scházet v maximálním počtu, aby si zahrál každý několik minut. Zítra to odehrajeme jen s místníma, ať se sem nemusejí přespolní trmácet kvůli chvilce a ještě třeba moknout.

A jak to dopadlo:

Černilov - Chlumec 0:0

Díky tomu, že nepřijel Převýšov jsme hráli v nepříjemném počasí jen jeden zápas.
Chlumec, i když mu krajské Áčko nehrálo, přijel převážně s ročníkem 01, vetší byli jen 3 hošíčci. Ale i tak se představili jako velice fotbalový mančaft, šikovní a bojovní. Hra byla vyrovnaná. My hodně tlačili v první půlce, ale bez efektu. V druhé půlce přes náš tlak soupeř podnikal hodně nebezpečné protiútoky a Vojta v bráně si zachytal.
A když Martin několikrát "zoči-voči" po pěkném uvolnění sám před soupeřovým brankářem neproměnil, Rooney mohl dát, Hynďa pálil pěkně z rohu a z dálky, ale neúspěšně, takže se nesmíme výsledku divit.
Doma se nám prostě nedaří, jsme nervózní a dnes nás ani největší opory moc nepodržely. Výborný výkon v obraně předvedla Natálka, musíme pochválit Rooney-ho za bojovnost a Vojtu v bráně, který zápas se sebezapřením odchytal i přes zranění z juda.

Náhrada s Převýšovem je zatím ve hvězdách, dokonce je ve hře i kontumace (to by byla škoda), ale uvidíme.