Elévové mladší: 7. Mistrovský turnaj jaro, v Hoříněvsi

28.05.2011 - 14:00
28.05.2011 - 16:30

KDY: sobota 29.5.2011 od 15:00
Na hřišti Hoříněvse - umělka (slavnostní otevření)
ZÁPASY: Černilov A - Dohalice, Černilov B - Hořiněves, Černilov A - Hořiněves, Černilov B - Dohalice
SRAZ: 14:00 u kabin nebo 14:30 na místě

POZOR - původně jsem měl na webu neděli (moje copy-paste chyba), ale v rozdaných rozpisech to bylo OK. Důležité je, že zápas proti domácím budeme hrát na umělé trávě, takže kromě kopaček přibalte i turfy nebo sálovky.

Cesta je dlouhá 15 km, nejlépe jet přes Smiřice.

Omluveni: Hovorkáči, Kuba Voslař, Náťa Rejnková (a tím to doufám končí )

A jak to dopadlo ?

Asi jsem to minule přechválil. Tentokrát se nás sešlo přesně 10. Jinými slovy bylo nás akorát a nebyli náhradníci, no aspoň se trenéři nemuseli rozptylovat střídáním.
V Hoříněvsi byla velká sláva, spousta atrakcí a kdo dorazil určitě nelitoval.

Černilov A - Dohalice 6:0
(Hroneš 3x, Palma 3x)

S Dohalicemi naše Áčko hrálo na podzim remízu. Je to kvalitní tým, ale naši dnes hráli jako z partesu. Bezchybně, bez střídání, bez bázně a bez některých opor. Vepředu řádili rtuťovití Míša Palma s Dominikem, Mates s Klárkou hráli bezvadně zezadu a vše jistil supergólman Jirka.

Černilov B - Hoříněves 1:1
(Hrdina)

Vyrovnaný zápas, dlouho jsme vedli, ale hostům se podařilo šťastně srovnat z rohu, když jsme si dali vlastňáka. Protože nebylo na střídání tak první poločas chytal Honzík Lankaš v obraně velice spolehlivě pracovali Ondra s Léňou a v útoku bojovali Marťa Kadaník s Davidem. Na druhou půlku se prohodili Lenďa s Honzou.
Hrálo se na umělém povrchu, takže všechno bylo rychlejší, míč víc skákal, takže jsme víc bojovali než hráli fotbal.

Černilov A - Hoříněves 6:0

(Hroneš 3x, Palma 2x, Urban - pokud se nepletu)

Tady byli naši jasně lepším týmem, dokonce byl prostor k točení sestavy. Obránci si zahráli v útoku a útočníci v obraně. Dobrá práce.

Černilov B - Dohalice 1:1
(Hrdina)

Se silnými Dohalicemi naši mladíčci sehráli výborné utkání. Pravda měli jsme kusanec štěstí, když soupeř spálil řadu megatutovek. Ale štěstíčku jsme šli naproti - všichni příkladně bojovali, zuby-nehty bránili a nevypustili jediný souboj.
Pomohlo nám, že na umělce se hrálo na házenkářské branky, takže naše gólmany nešlo snadno prostřelit. Dokonce jsme mohli i vyhrát, když se chvíli před koncem báječně uvolnil David, ještě líp vystřelil, ale gólman soupeře zázračně míč vyškrábl z vinglu na roh.

Za dnešní výkon zaslouží všichni absolutorium. Hrábli jsme si na dno, ale zvládli jsme to na jedničku s hvězdičkou.