Elévové mladší: 7. Mistrovský turnaj, v Kunčicích

23.10.2011 - 00:30
23.10.2011 - 11:00

KDY: neděle 23.10.2011
Na hřišti v Kunčicích
ZÁPASY: Černilov A - Roudnice, Černilov B - Kunčice, Černilov A - Kunčice, Černilov B - Roudnice
SRAZ:
8:15 u kabin nebo 8:45 na místě
Nominace:
všichni, jak jinak
Omluveni: Jirka Strnad, Tobiáš Vrabec, Matouš Fibír, Kuba Voslař, Marťa Kadaník, Ondra Havelka, Hozík Svatoň, Jirka Strnad

A jak to dopadlo ?

Sešly se nám nemoce a prázdniny, takže 9 lidí ze stabilního kádru nebylo, což bylo téměř fatální. Ale nakonec jsme měli celého jednoho hráče na střídání na dva týmy, takže zkušenější Ačko si střihlo turnaj bez náhradníka na lavičce.

Černilov A - Roudnice 6:1
(Palma 3x, Hrdina 2x, Lankaš)

Měli jsme skvělý první poločas. Fungovalo uplně všechno, výborně jsme kombinovali, dařilo se nám 1 na 1, kvalitní byla i rozehra z obrany a góly jsme vozili zkušeně až do prázdné. Soupeř se nedostal za půlku a 4:0 bylo opravdu zasloužených.
V druhé půlce jsme prohodili jeden post - Honza šel do útoku a David si oblékl gólmanské rukavice a chtěli jsme pokračovat v kvalitním výkonu. Ale soupeř na nás vlétl a byl výrazně odvážnější než v první půlce. Hra se srovnala, my jsme neřešili herní situace dobře. Vidina výrazného vedení nám neprospěla - útočníci nepomáhali bránit, obránci byli rádi, že balon někam odkopli a nepomáhali zase útoku. Zkrátka kvalita se ztratila.

Černilov A - Kunčice 4:3
(Palma 2x, Rejnková, vlastní)

Domácí byli hodně kvalitním soupeřem. Měli nekolik hodně dobře rostlých borců v poli a výborného gólmana, takže zápas bolel. Dobře jsme začali, po pěkné kombinaci jsme se ujali vedení, ale ještě do poločasu jsme dostali 2 laciné fíky, po laciných chybách, když jsme víc sledovali kocoura, který dorážel na síť naší branky, než hru.
V druhé půlce už se jelo na krev - 4tý poločas bez střídání, ale naši bezvadně odmakali. Hlavně Palmič s Davidem toho oběhali v tempu neskutečně moc. Bylo vidět, že moc chtějí vyhrát. Soupeř nám pomohl jedním vlastencem a jedním ušoulaným gólem ze skrumáže, ale všechno pramenilo z našeho tlaku. Šancí jsme měli víc, takže výhru hodnotím jako zaslouženou. Za výkon chválím všech 5 statečných.

Černilov A - Kunčice 1:12
(Petrikovič)
Černilov A - Roudnice 1:10
(Novotný)

Mlaďáci bojovali proti silnějším a větším hráčům, tomu i odpovídá skóre. Pozitivní je, že jsme se prosadili střelecky. V takových zápasech musíme přitvrdit, na tréninku jsme schopní se pokopat o každý balon, ale proti větším klukům v jiných dresech máme zbytečný respekt.

===================
a ještě pár organizačních:

• během tohoto týdne trénujeme ve stejné časy na hřišti, jak jsme zvyklí i když jsou ve škole prázdniny
  • příští týden už bych chtěl přejít do tělocvičny, rozhodnem se koncem týdne dle předpovědi počasí
  • s tím souvisí i změna v termínu trénování přes zimu:
    přes týden budeme chodit trénovat ve středu do školní tělocvičny a během víkendu budem jezdit do větších prostor, případně na nějaké přáteláky nebo turnaje
    ve středu v tělocvičně máme 2 hodiny od 16:00 do 18:00 a protože nás chodívá i 20 rozdělíme se na dvě party (jinak se utlučem) a jedna bude trénovat 16 až 17 a druhá od 17 do 18. Rozmyslete se, prosím, kterou hodinu preferujete a dejte mi vědět. Musíme party zoptimalizovat, aby ti co jezdí společně, byli pokupě (jako např. Smiřičáci apod.)