Elévové mladší: 7. Mistrovský turnaj ve Velichovkách

20.10.2012 - 10:00
20.10.2012 - 12:00

KDY: sobota 20.10.2012
na hřišti TJ Velichovky - odkaz na mapu
ZÁPASY: Černilov A - Hořiněves, Černilov B - Velichovky , Černilov A - Velichovky, Černilov B - Hořiněves
SRAZ:
odjezd 8:45 od kabin, jinak v 9:15 na místě, je to sice jen 15 km, ale jede se po okreskách
Nominace: klasika - všichni, co mají čas a chuť

A jak to dopadlo ?

Dnes nás bylo vzhledem k nemocem 17, což ale pořed hodně solidní počet.

Černilov A - Hoříněves 6:2
(Krejza 6x)
Opět jsme pokračovali ve slušné kopané. Soupeř hodně zlobil, ale Tom byl neudržitelný. Kvalitní příhrou se prezentoval Ondra Brož. Až na pár minut v druhé půli kdy soupeř snížil na rozdíl jednoho gólu jsme spokojeni s výkonem.

Černilov A - Velichovky 9:0
(Hovorka 3x, Voslař 3x, Krejza 3x)
Domácí s fotbalem teprve začínají, takže zápas byl jasnou záležitostí. Hrálo se jen na jedné půlce, došlo i na dobrou příhru, ale co dokážeme nedat se nevidí (3x úplně sami metr před prázdnou a nic z toho).

Černilov B - Velichovky 1:2
(Hrnčíř)
V
zápase jsme nebyli horší, ale pereme se s koncovkou. Tradičně výborný byl Ríša, v bráně se výborně druhý poločas ukázal Nikolas, výborné momenty měl Jelda. Jen musíme mít odehraných víc zápasů abysme řešili lépe situace sami před gólmanem.

Černilov B - Hoříněves 4:7
(Hrnčíř 3x, Briestenský)
Opět jsme nebyli horší a proti kvalitnímu soupeři jsme podali výborný výkon. Pokroky jsou vidět a to nás těší.

Jen poznámka - pomalu si chystejte sálovky. Předpovědi počasí nevypadají moc povzbudivě.