Elévové mladší: 8. Mistrovský turnaj, doma

30.10.2011 - 12:00

KDY: neděle 30.10.2011
Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov A - Kobylice, Černilov B - Myštěves, Černilov A - Myštěves, Černilov B - Kobylice
SRAZ: 9:00 v kabinách
Nominace: všichni, jak jinak

Tradičně prosím o pomoc se stavěním hřišť.

A domáčák: promyslete si do neděle kdy chcete chodit do tělocvičny - jestli první nebo druhou hodinu.

A jak to dopadlo ?

Sice se nám ještě neuzdravili dlouhodobí marodi, ale i tak jsme měli v každém týmu 2 hráče na střídání, takže nebyl problém 2 zápasy odmakat. Dnes k nám dorazila nevybalancováná dvojice - silné Kobylice a začínající Myštěves.

Černilov A - Kobylice 8:2
(Palma 3x, Hrdina 3x, Rejnková 2x)
I když to podle výsledku nevypadá, soupeř byl hodně dobrý a jeho levý obránce byl jedním z nejlepších hráčů, které jsem v této věkové kategorii letos viděl (podle soupisky dokonce ročník 2004, no nechci vidět co s námi bude provádět příští rok). Ale naši borci sehráli výborné utkání - zdobil nás důraz, kombinace a důsledné dodržování taktiky. Hráli výborně a výhra byla zasloužená.

Černilov B - Myštěves 3:3
(Petrikovič, Brož, Briestenský)

S mladším výběrem jsme sehráli vyrovnané utkání. A kdybysme proměňovali alespoň některé šance, když běžíme sami na brankáře, tak jsme mohli i vyhrát. Příjemné je, že všechny naše nejmladší ročníky (05-ky) se zapsaly mezi střelce.

Černilov A - Myštěves 20:0
(Hrdina 5x, Strnad 5x, Palma 4x, Havelka 3x, Rejnková 2x, Slezák)

Tady nebylo co řešit. Hosté s fotbalem teprve začínají, takže dobrá přihrávka na volného hráče mimo chumel znamenala gól. I když jsme mixovali po různu se sestavou a v druhé půlce se hrálo na hodně na Tobíka, nepodařio se skórovat všem borcům.

Černilov B - Kobylice 0:15
Zápas jasně v režii hostí, kteří byli věkově i fotbalově dál.

Za dnešek pochvala a nezapoměňte vypucovat sálovky, od příštího týdne už chodíme do tělocvičny.